Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elromlott a sütőm. Tudtok...

Elromlott a sütőm. Tudtok olyan recepteket írni az ünnepekre, amikhez nem kell sütő?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
2013. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
2013. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez a kettő nálam már régen a "kedvencek" között van, de sósat sajnos nem tudok, azt valahol venni kell, ha te sem találsz.
2013. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Pöttyöske, sósra nekem sincs ötletem:(
2013. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Esetleg van olyan, ami nektek bevált? Gondolom a pöttyöske :)
2013. dec. 21. 12:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Amit küldtél linket, csak a keresést mutatja, a konkrét sütit nem :)
2013. dec. 21. 12:35
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem írta a kérdező, hogy konkrétan sütire gondol-e.Hidegen elkészíthető süti rengeteg féle van.

ha főételre, akkor is gyakorlatilag minden elkészíthető a platnin is.

Sós: palacsinta darált pörkölttel, vagy házi csirkemájpástétommal betöltve, hengerre formázva, két vége bedugva, majd rendesen bepanírozva és kirántva.

Minden egybe és darabolt hús serpenyőben is megsüthető, és a köretek is.

Ha hideg sütire gondol, ajánlhatom a zebrakekszet, az ostyás roládot (őzgerinc ) a kókuszos-babapiskótás csokirudat (őzgerinc ) meggyes gesztenyegolyó csokiba mártva,... és még sokféle lehetőség.

Pudingos pohárkrémek, gríz vagy rizspudinggal is gazdagon gyümölcsökkel (most szezonálisakkal )tetejére jó sok tejszínhab. Rokokó kehely...

2013. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

A felpakolt linkek:

kiválasztod a sorból, amelyikre kíváncsi van = katt. Akkor előjön a keresés = u.az a a kép, nagyobb méretben, a jobb felső sarkában van egy x = arra katt, akkor a kép eltűnik, és alatt megjelenik hogy miből mennyi kell hozzá, és hogyan kell összeállítani!

2013. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Sósra lenne ötletem,mini lángos falatkák.Esetleg virslivel,sonkával töltve.

Aztán ott van a fánk is.Rengeteg féle van.

2013. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Régen láttam valamelyik csatornán,hogy sós kekszből csináltak darált kekszet,és abból+tömlős sajtból készítettek golyókat.
2013. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!