Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tároljam a receptjeimet?

Hogyan tároljam a receptjeimet?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a sok cetlit, nem szeretem a gépet bekapcsolni, netán még ki is nyomtatni minden alkalommal, mikor készül az adott étel. Bugyiba lefűzve receptenként pazarló, túl nagy és elég sok receptem van. Füzetbe írva is nagy meló lenne és utálnám, ha elrontom beíráskor és firkás lenne.

Tudom finnyás vagyok, de hátha van valami tuti ötletetek.

Még azon filózok, hogy a Született feleségekben Brie-ek kártyákon voltak a receptek valami dobozban. Egyelőre csak barátkozom a gondolattal, jó lenne ötleteket kapni...



2014. jan. 8. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált, hogy amiket lehet kapni írótömböket (müanyag tartóban), azokra írom a recepteket, szinenként különbözekre az egyes csoportokat (pl. leves - kék, hús - zöld, saláta - piros) és az eredeti müanyag tartóba teszem öket.

Így kártyaszerüen megvannak, és csak katergóriákon belül kell keresgetnem.


Ilyesmire gondoltam, csak szinesben:

[link]

2014. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, ilyesmi eszembe sem jutott volna. Indító ötletnek meggondolandó. :) Köszi
2014. jan. 8. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem kézzel írott recept füzetem van!imádok bele újat írni!És tök jó,mikor sütés közben nyitva van és lisztes vagy kicsit szamárfüles lesz!Nem tartok sok receptet benne,olyat meg amit soha nem főznék meg de azért tetszik,azt nem írom bele mert minek!nem hiszem hogy létezik olyan ember aki egy szakácskönyvből már mindet megfőzött volna!Szerintem amit tényleg elfogsz készíteni,vagy amit a mamádtól kaptál!azt igen is írd le kézzel egy füzetbe!Majd meglátod becseesebb lesz mint bármi más könyv!Nem kell egyszerre!
2014. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy füzetet írok.
2014. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és minden elkészített ételhez teszek képet is. :)
2014. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös. Mármint lefényképezed, kinyomtatod és a füzetbe ragasztod?
2014. jan. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!