Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek egy olyan srácnak,...

Mit főzzek egy olyan srácnak, aki tud főzni, és eléggé kritikus?

Figyelt kérdés
Randizgatunk egy ideje, ő már többször főzött nekem, és tényleg elég jól főz, holnap én szeretnék neki, de fogalmam sincs, hogy mit. Nagyon kritikus sajnos, és eléggé félek neki bármit is csinálni :D
2014. febr. 22. 10:47
 1/8 anonim válasza:

:D Adj neki egy almát :D azt nem lehet elrontani :D

Viccet félretéve, mondjuk valami húst szalonnába tekerve, mellé valamilyen köret.

2014. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amit tudsz,azt csinálj neki. Ha fontos vagy neki nem fogja kritizálni a főztödet. :-)
2014. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csirkemellét vágd csíkokra, forgasd lisztbe, és hirtelen süsd át.

Készíts egy lecsó-alapot: hagyma, zöldpaprika, paradicsom, és ebbe rakd bele a megsütött husikat, só-bors, egyéb fűszerekkel ízesítve. Főtt rizs-köret hozzá.

El sem lehet rontani!!!

2014. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szereti a csirkemellet, mert az száraz :s
2014. febr. 22. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fog kritizálni, ha tényleg kedvel/szeret téged, akkor megeszi amit adsz neki. Nekem a barátnőm irtó rosszul főz, jobb ha nem megy a konyha közelébe, de cserébe én főzök, de a kezdeti időkben én sem kritizáltam a főztjét.


Ajánlok egy receptet:


Aranybarnára sült sertéskaraj fűszeres burgonyával

( [link]

2014. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Ugyanezt meg lehet csinálni sertés-combból, karajból, de a csirke-májjal is nagyon finom, és azt még felszelni sem kell!

2014. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved a tűzhely mellett állni: [link]

Ha mégis csirkemellet szeretnél, akkor tudom ajánlani a bakonyi csirkét, úgy, hogy dobsz alá egy kis jó minőségű füstölt szalonnát. Rögtön lesz íze és nem lesz száraz.

2014. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!