Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miből lehetne mosolygós ábrát...

Miből lehetne mosolygós ábrát csinálni (egy szempár + egy száj) csokis kekszre?

Figyelt kérdés
A szempárhoz smaties drazséra gondoltam, a szájra pedig ilyen csokireszelékből valahogy kiszórva.. :D őszintén szólva, így hirtelen nincs jobb ötletem. A legfőbb ,,probléma'' pedig az, hogy dekoratívnak kellene lennie, mivel ajándékba lesz.. és félek, hogy ráégne!!
2009. dec. 21. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A szempár lehetne két mazsola is :)
2009. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy mogyoró szem, mandulából a száj

A legegyszerűbb pedig az, ha dekorációs cukorcerkával rajzolnál rá smile-t.

2009. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aszalt gyümölcsök alma, ananász, mazsola, meggy esetleg utólag cukros tojásfehérjével megrajzolni.
2009. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy ráégne?A smartis cukrot sem rakhatod be sütni! :O Vagy nem értem... ha kisült utána rárakod. Egyébként szemnek jó:francia drazsé,mazsola,vagy lehet formázni marcipánból szemet,szájat,kókusz reszelék, :)
2009. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a száj lehetne banán :)


Darth Vader

2009. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Darth Vader


ja most olvasom hogy csokis kekszre :S

2009. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :) azért gondoltam a smartiesre, mert nagyikám muffinba tett, és semmi baja nem lett.. viszont a keksz tetejére rakva, esélyes hogy elolvad.. vagy vmi hasonló:)

a dekor cukor ceruzára nem is gondoltam.. jó ötlet, köszönöm! :)

2009. dec. 21. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csokis kekszet sütsz, akkor sütés után olvasztott fehér csokiból is rajzolhatsz rá!Szépen rádermed, nagyon mutatós!Felolvasztos gőz fölött, és zacsi sarkéba teszed!Kivágod egy ici-picit a zacsit, és máris rajzolhatsz vele!
2009. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!