Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket lehetne...

Milyen ételeket lehetne készíteni reggelire ami egészséges és elég energiát ad a nap megkezdéséhez?

Figyelt kérdés
Általában omlettet,tojásrántottát,sonkás kenyeret szoktam enni de most szeretnék valami változatosságot belevinni a reggelimbe.

2014. jún. 17. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapros túró krem, tojassalata, préselt krumpli
2014. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsös zabkása, kőrözöttös wasa kenyér (vagy ha eszel simát eszel akkor sima kenyér). Én ezeket szoktam enni.
2014. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tojáskrémes kenyér is finom.
2014. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Minden jobb, ha eszel hozzá paradicsomot, paprikát, uborkát.
2014. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kőrözött- paprika, májkrém-cseresznye, virsli-torma, melegszendvics - kecsap, müzli - áfonya, pirítós-lágytojás, tej, tea, gyógynövénytea, narancslé, turmix, joghurt, kefír, tej, kávé, karamella, kókusztej, szójatej, gyümölcslé.
2014. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van a fagyóban muffin, kakaós vagy diós csiga stb. Kiveszek egyet, tejjel kitűnő reggeli.
2014. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

- szendvicset szoktam - kenyér, vaj, felvágott, paprika és majonéz rá. Mellé eszek sajtot is.

- vagy zabpelyhet tejjel - mazsola, kis méz és magvak bele

- de körözött, túrókrém, lecsó

- néha tésztát főzök ki valamivel :D

- péksütit csak ritkán (nincs itthon) a péktől, ha késésben vagyok/elaludtam

- tejbegríz, -rizs

- és amikor van, akkor süti (édes, sós, tökmindegy) - de ez is havonta max. 1

- ja, igen, ma leküldtünk még egy pohárka házi cseresznyefagyit (mi csináltuk)

2014. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

- Mindenféle szendvics (zsemle, kifli, kenyér - felvágott, lekvár, méz, sajtok, zöldségek, májkrém...)

- Tojásrántotta, tükörtojás, főtt tojás... (Rántotta mehet pl. zsömlébe), különféle fűszerekkel, zöldségekkel, ízesítésekkel

- Pirítós (lekvárral, vajjal, mézzel, felvágottal...)

- Bundás kenyér

- Kalács vajjal, kakaóval...

- Muffinok

- Palacsinta, amerikai palacsinta mindenféle töltelékkel (kakaó, fahéj, pudingok...)

- Bagel

- Mindenféle melegszendvics

- Péksütemények (kakaós csiga, fahéjas csiga, csokis/vaníliás/sajtos croissant, ízes levél, lekváros bukta, sajtos rúd, túrós batyu/táska...)


Konkrét példák:

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!