Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom főtt (sütve-főzve)...

Finom főtt (sütve-főzve) ételek hús, tej, liszt és zöldsaláta félék és paprika (mint zöldség nem mint fűszer) nélkül melyek azért laktatnak annak ellenére, hogy tészta és hús mentessek amik nem csípősek. Tippek-ötletek?

Figyelt kérdés
húsmentes,~paleolit~,lisztmenetes,főtétel

2014. júl. 15. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A paleolit is ostobaság. De ha a felsoroltak közül semmit nem akarsz enni, akkor nagyon egyhangú lesz az éltrendet. Ne akard tönkretenni az egészségedet.
2014. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. mindent kizársz, ilyen egyhangú étkezéssel nagyon hamar meg fogsz betegedni.
2014. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam, hogy paleolitról, mert úgyis átlépném szándékosan.


Kettő imádom a grillert és téliszalámit, pizzát stb. - félre érthető voltam. És jól elsavasodtam és hízok.


Nem kizárólagos kaját keresek, hanem könnyebbeket, változatosságot. - az mellé amit úgy is eszem, "kb. ha beledöglök is", eszem vörös húst.


Paprikát és folyékony formában a tejet nem bírja az emésztésem, a sajtot imádom - bár csömöröm van már kicsit tőle mint a tésztáktól. Húsból vöröshúsotokat szeretem csak (fehéret mint a zöld salátát ha egészséges(ebb) is esetleg nem szeretem). Amit eszem abból viszont túl sokat eszem.


Tudom félreérthető voltam. ;)


Imádom a monotóniát sokszor, de kb. hat-hétféle ételt eszem, és szépen,kezdek a kedvenc kajáimra ráunni. :(


Így van ötlet? ;)

2014. júl. 15. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:

fűszeres rizzsel töltött cukkinicsónak rajta paradicsom szeletek és ha szereted és eszed akkor füstölt reszelt sajtot tehetsz a tetejére


paradicsomos-kukoricás-zöldborsós rántotta


lencse leves, tojás leves, zöldség leves, gyümölcs leves, ha eszed a vörös húst akkor lecsós szelet paprika nélkül


A kölest én személy szerint tudom ajánlani, lúgosít és sokféleképpen elkészíthető, tehetsz bele répát, zöldborsót, lencsét, kukoricát, cukkinit, fehérrépát, vörös babot stb.

Sárgaborsó krémleves, sárgaborsó főzelék főtt tojással, töltött padlizsán és krumpli, sóskafőzelék főtt tojással.

A főzelékeket mind lehet csinálni tej nélkül és liszt nélkül is, annyi, hogy botmixerrel sűríted be, ha laktatóbbat szeretnél akkor főtt tojással is összeturmixolhatod.

2014. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sok hasznos ötletet adtál, meg gondolkozás sémáimat is tágítottad.


A cukkini helyet az első vörös vagy esetleg inkább fehér babbal is jó lehet vajon?


Várok még ilyen hasznos tanácsokat, és akár szimpla ötleteket is.

2014. júl. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!