Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem sikerült a kókuszkoc...

Miért nem sikerült a kókuszkocka? Mindent a receptben leírtak alapján csináltam de a tészta nem jött fel és a szerkezete sem lett lyukacsos hanem ilyen tömör :/ Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mert nem látom a receptet. Esetleg vegyél kész piskótatésztát, és abból csináld.
2014. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kemény volt a hab?

szódabikarbónával vagy sütőporral készítetted, esetleg milyen arányban?

nyitogattad a sütő ajtaját?

liszt arány?

2014. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem összeesett amikor a habba keverted a lisztet, nekem akkor szokott
2014. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt a recept ;) [link]
2014. aug. 23. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen sütőport használtál? Mennyire volt régi a liszt?
2014. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akkor jártam így, mikor túlsült, vagy mikor soká hagytam állni a tésztát véletlenül.Bár én a mézes tésztás változatát szoktam."csalódásmentes kókuszkocka" néven kell keresni.Nekünk elég rossz asütőnk, de többnyire sikerült.Nem baj, ha nem lett szép, nyugodtan belelehet forgatni a laposabbra sikerült kockákat is a csokiba.
2014. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ezt ajánlom kipróbálásra legközelebb.Én így csinálom, bevált.Nem arecept hibája, ha 1-2-szer nem lett a legsikeresebb...

2014. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukám sokszor járt így egy időben, mi gumisütinek hívtuk azt ami ebből lett :). De máig nem tudom mi volt az oka.
2014. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!