Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült kacsacomb mellé milyen...

Sült kacsacomb mellé milyen köret az igaz? Mivel finom?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%
Ha extra köretet szeretnél, akkor nálam a kedvenc a fehérborban párolt mézes körte, ha hagyományosat, akkor pároltkáposzta és krumplipüré
2014. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 3. 11:05
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Párolt káposzta és a sülthús szaftjával lelocsolt krumplipüré.
2014. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Krumplipürével is finom, én almás lilakáposztával szoktam, de nagy kedvenc mellé az almás lilahagymadzsem is.Most is éppen azt készülök csinálni, igaz majd tepsiben sült oldalas mellé lesz.
2014. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 bumbi02 ***** válasza:
74%

Almás lilakáposzta, vagy lilahagyma dzsem, karamellás fehérkáposzta, zsemlegombóc... lehet válogatni bőven. :)


Én a gombócot és a káposztát mondom, amit lehet akárhogy variálni, de egy hagymás törtkrumpli hagyományosan.. talán az a legegyszerűbb, és leginkább magyar gyomornak való:)

2014. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

Remélem Bumbi, nem lefitymáltad a korábban felsorolt finomságokat:)

Hogy, mi az igazi, azt mindekinek a saját ízlése dönti el, amiről ugye kár is vitatkozni, mondták ezt már eleink is.

Én láttam már a Tv paprikán Bede Robit, hogy káposztástésztával töltötte meg a kacsát.Szerintem köretként sem lehet elvetendő ötlet, bár még nem próbáltam, csak játszottam a gondolattal.

De, Te, mint szakács biztosan ismered ezt a verziót is.

Gombóc, káposzta, káposztástészta... nem állnak messze egymástól.

üdv:)

2014. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó válaszoló:

Itt régebben tesztelte valaki, esetleg érdekes lehet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__42..

2014. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Igen, én folytattam eszmecserét a kérdezővel, de még azóta sem próbáltam ki... valóban a család konzervatív ízlése tart vissza, de egyszer a magam kedvére ki fogom próbálni,

max én kacsahússal eszem a káposztástésztát, ők meg magában:D

2014. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 bumbi02 ***** válasza:
100%
Távol álljon tőlem akármit is lefitymálni.: ) Ahogy Gundel János mondta: Nincs rossz étel, csak olyan, ami nekünk nem ízlik. :) A magyar gyomor alatt azt értettem, hogy sokan még ódzkodunk az újításoktól, és ezért például ha édesapámank készítenék kacsát, eszembe se jutna a karamellás káposzta, csakis a hagymás törtkrumpli:)
2014. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Látod, mások mégis lepontozzák mások teljesen korrekt válaszait, akármennyire tradicionálisak, vagy újszerűek.

Akik folyamatosan lepontozzák a többségében autentikus válaszokat, lehet, hogy a krisnásoknál állnak sorba egy tányér meleg ételért...

2014. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!