Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a különbség a fekete, a...

Mi a különbség a fekete, a fehér, és a zöld tea íze között?

Figyelt kérdés
Zöldet meg a fehéret nem kóstoltam, de újítanék, unom a feketét, csak a zöldtől félek, egyszer olyan szappanom volt, ami zöldteás volt, és egy hétig kórházban feküdtem utána, azért nem mertem eddig kipróbálni, kiütéses lettem, remélem a tea más
2010. jan. 22. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a zöldben tudok segíteni, talán az egy kicsit kesernyésebb. De ízesítés függő szerintem.


találtam neked egy hasznos oldalt

[link]

2010. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fekete tea is sokféle lehet, attól függően, milyen fajta keveréket iszol. A zöld nem szokott olyan erős lenni, de megvan a maga kesernyéssége, főleg, ha sokáig áztatod. A fehér, ami ugyanaz, mint a zöld, csak a cserje rügyeiből készül, lágyabb ízű.
2010. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a rooibost, a vörös teát. Finom, semmihez sem fogható az íze, melegen és hidegen is egyaránt jó. Tulajdonképpen nem klasszikus tea, hanem egy afrikai bokor levele, amelynek nagyon kedvezőek az élettani hatásai. Van a Herbáriának, Naturlandnak is, nagyobb élelmiszer boltokban, dm-ben, rossmannban is kapható. Vannak ízesítettek is, de először a natúrt ajánlanám! 500 Ft körül van 20 filter.
2010. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

a fehér teát kipróbáltam, nagyon érdekes íze volt, én aki a mindenféle fekete teát iszom, ittam eddig, nekem oltárian gyenge volt az íze, ereje hogy is fogalmazzam, de nagyon tetszett, olyan puha volt talán igen ez a legjobb, a zöldet nem merem bevállalni, a rooibost megpróbálom.

2010. jan. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!