Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit sütnétek, föznétek egy...

Mit sütnétek, föznétek egy egesz csirkeböl? Unom a hagyomanyos recepteket. Valami különleges?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

perverz csirkét!


Itt a recept:

[link]


:D:D:D:D:D:D:D

2010. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A recept igen jó, de én nem az eredeti sörösdobozt használnám, mert arról mindenféle festékadalékok is belekerülnek a csirkébe - inkább egy tisztára mosott üvegbe töltsd a sört.

Ha kipróbálod, akkor nagy élmény lesz, mert különlegesen jó izü ételt tudsz tálani.

2010. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy töltve megsütném, az a legfinomabb!
2010. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg kirántanám, úgy hogy a panírja zsemlemorzsa helyett apróra tört sajtos hagymás chips volna. Hétvégén ilyet csináltam, nagyon finom :)
2010. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én amikor egy egész csirkét veszek (grilcsirke az általában). Egészbe beleteszem egy nagy fazékba, feltöltöm vizzel és teszek: egybe zöldségeket: paprika, hagyma, fokhagyma,sárgarépa, krumpli, zeller,karalábé, petrezselyem (attól függ h jelen esetben mi van otthon). Mikor 3/4 ig megfőtt akkor kiveszem a csirkét, levágom a combjait. A többi csikrrészt pedig felvágom apróra. Tehát teljesen megcsupaszitom a csontokat, az egész apró kicsi húst leszedem és azt felvágom. Olajba piritok hagymát és a levesben megfőtt 2 sárgarépát lereszelem, és bele teszem az apróra felvágott húsit + 2 babérlevelet. feleresztem vizzel, majd amikor megfőtt akkor behabarom. És nagyon finom.

Szóval akkor egy csirkéből lett: Húsleves, csirkecombokat ebédre ugyebár kisüssük, egy kisebb fajta paprikásuk.


Na meg persze amikor a levesből kiszedjük az összes megfőtt zöldséget, azokat is lereszelhetjük és kavarunk majonézet hozzá.

2010. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!