Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süttök-főztök a családnak...

Mit süttök-főztök a családnak a hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 10:28
 1/6 anonim válasza:
100%
első nap zöldségeset szoktunk, második nap tésztát, harmadik nap hús. Nálunk ez minig beválik. ja és persze ne felejtsük ki az édességet vagy a süteményt.
2014. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Babgulyás tegnap főztem ma még van belőle.

És rétes van.

Holnap kacsát sütök párolt káposzta dödölle és vasárnap is ez lesz.

2014. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első 2 napra:

húsleves

húsos káposzta

túrógombóc


Holnap főzök ismét 2 napra:

karfiol levest

pulykasült vegyes párolt zöldséggel

esetleg egy kis borsos tokány, vagy brassói

túrós palacsinta

2014. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fele már el is múlik a hosszú hétvégének:)

Tegnap volt csirkemell, gombaszósszal tésztával,plusz egy kis lecsó (idei ,még friss hozzávalókból) van, amikor kétféle is van, mert megosztott a család ízlése :)

Ma gazdag raguleves, máglyarakás.

Holnap egyben sült fokhagymás gyönyörű tarja, meggymártással, petrezselymes krumplival, és egy kis pirított morzsával.

Vasárnap, mustáros-hagymás pácban éjszakázó sertésszelet lesz rántva, mexikóis rizzsel, céklával.

Ma délután almás-fahéjas muffint is sütök,(sok almánk van )

vasárnap, ha lesz kedvem, madártejet is készítek.

2014. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rántott husi szerecsendiós krumplipürével

Töki pompos

2014. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap főztem egy nagy adag, jó meleg húslevest pulykacombbal, pulykanyakkal, sertéskaraj csontokkal, répával, zellerrel, kelkáposztával, gombával, így tegnap és ma is ettünk egy jó gazdag levest.

Másodiknak tegnap tepsis krumpli volt vele sütött zöldségekkel(hagyma, gomba, paradicsom) és mustáros csirkemellek. Mára ugyanez csak rizzsel.

Desszertnek palacsinta volt, tegnap dupla adagot kevertem be, ma ebbe reszeltem almát és fahéjjal szórtam meg.


Holnapra paradicsomos húsgombóc lesz főtt krumplival és csokoládés gofri.


Vasárnap tejfölös sajtos sertéshús lesz paprikás-hagymás krumplival, uborkával és almás pite lesz.

2014. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!