Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egytálételt készíthetné...

Milyen egytálételt készíthetnék másfél kiló csirkemellfiléből?

Figyelt kérdés
Nincs itthon tojás, sütni nem tudok. Ami van még: krumpli, hagyma, olaj, zsír, liszt, morzsa, tej, száraztészták, kevés szalonna, csemege szalámi, vaj, dió, szezámmag, egy-két paprika.
2014. okt. 30. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Jénaiba egy sor krumpli, rá a hagyma karikázva, majd a csirkemell, így rétegezed, amíg el nem fogynak a hozzávalók. Majd be a sütőbe, és jó összesütöd az egészet. Nagyon finom, nálunk imádja a család minden tagja.
2014. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem kell alá valami folyadék, nem lesz száraz?
2014. okt. 30. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A sütni nem tudsz, azt jelenti, hogy sütőben nem tudsz sütni ? mert így valóban valami serpenyőst kell kitalálni.

nenm igazán annak való, de azért jól is el lehet készíteni pl brassóinak.

vagy egy lecsós alapba tenni, és hozzá sültkrumpli.

2014. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tejföl nincs?

Ha van, akkor tejfölös paprikás csírkemell csíkokat kifőtt tésztával.

2014. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. De igen, kis olaj, vagy vaj, kell kikenni a jénait. És még azt is elfelejtettem írni, hogy a hozzávalókaz nyeresen tesszük a jénaiba, vagy tepsibe, és fóliával letakarva először, majd ha már megpuhult, akkor levesszük a fóliát róla, és úgy sütkük tovább míg kicsit megpirul. Érdemes kipróbálni, szerintem nagyon finom. Jó étvágyat, ha elkészíted!
2014. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A csirkemell már önmagában is nagyon száraz.
2014. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! De igen, tudok sütőben sütni, úgy értettem panírban sütni nem tudom, mert nincs itthon tojás.
2014. okt. 30. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Hány főre készülsz másfél kilóval, mert az rengeteg.

el lehet nagyon finom omlósra is készíteni a csirkemellet, lisztbe mártva, serpenyőben, kvés zsiradékon mindkét felét 2-3 percig sütve, majd kikent jénaiba téve, a lisztes pecsenyelevet beforralva ráönteni, és lefóliázva sütőben kb 20 perc alatt puhára sütni. kitakarva rápirítani.

petrezselymes krumplival, salátával/savanyúsággal isteni finom, de tény, hogy ez nem egytálétel, amire kérdeztél.

2014. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Négy főre, de ha marad, megesszük később. Ennyi volt egyszerre lefagyasztva, nem tudtam szétszedni. :/
2014. okt. 30. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor nálad nem a fözés a probléma hanem a fagyasztás.
2014. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!