Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen étrendet tudnátok...

Milyen étrendet tudnátok javasolni nekem? Prioritás az olcsóság és az egészségesség.

Figyelt kérdés

Naponta 1700-2000 kalóriára van szükségem amit szeretnék tojásból, májból, húsból (mindenféle csak nem sertés), rizsből, minden zöldség és gyümölcsből napi öt-hatszori étkezéssel fedezni.


Amiket kerülnék: Fehér kenyér, lisztes ételek, tésztafélék, lecsó (nem bírja a gyomrom), sertéshúsok, parizerek.


Fontos szempont lenne továbbá az is, hogy laktató legyen valamennyire, tehát ne korogjon tőle a gyomrom, ezért a leveseket is a kizáráshoz írnám.


Köszönöm a válaszokat! :)


22/F



2014. dec. 8. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni az árhoz, hogy napi 1500 ft a keretem. (ugyanis az ár elég relatív)
2014. dec. 8. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:

ha 1500 forintom lenne kajára minden nap, akkor úgy élnék mint a királyok


egy kolis


ennyi pénzből kijön egy kondis étrend minden vacakkal

2014. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy a leves kizárva, pedig szerintem egy jó raguleves sok zöldséggel (nem feltétlen krumpli) és csirkehúsból igazán laktató.

Hús bárhogy, köretként sült zöldségek, saláták.

Óránként egy alma vagy egy fél kígyóuborka (bár akkor nem lennél éhes és nem tudnád tartani a kalóriát...),pedig meglenne a vitaminbevitel is.

2014. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!