Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készíthetek fagyasztott...

Mit készíthetek fagyasztott cukkiniből?

Figyelt kérdés

Van szeletelt fagyasztott cukkinim a mélyhűtőben, nem tudom, hogy a rántott cukkinin kívül mit lehetne belőle készíteni?

És a rántott cukkinit ilyen formában sütőben lehet sütni? Nem ázik át?



2015. febr. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeletelve sosem teszek el (csak panírozva), mert az csak grill zöldségbe jó legfeljebb. Annyira összepunnyad kiengedés után, hogy még panírozni sem lehet.


Reszelve viszont jó főzeléknek, cukkinifasírtnak pl.

2015. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában a mézes-mustáros csirkét szoktam úgy készíteni, hogy a hús 2/3-át cukkinivel és répával helyettesítem. Valami isteni. A cukkinit kis kockákra vágom (ha neked szeletelve van, akkor vágd a szeleteket 4-be) a répát pedig gyufaszál vastagságúra szoktam vágni.
2015. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor panírozom, nem engedem teljesen kiolvadni a cukkinit, csak annyira, hogy szét lehessen szedni. Kérdés, hogy így sütőben is megsül-e úgy, mint olajban?!
2015. febr. 13. 12:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet 2-es válaszoló! :) Ki fogom próbálni!
2015. febr. 13. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoktam rendszeresen lefagyasztani szeletelve, mert rakott krumplihoz szoktam rakni fele-fele arányban a cukkiniből. Ugyanúgy csinálom, mint a sima rakott krumplit, csak kiolvasztom mikróban a cukkinit, lecsepegtetem, és egy réteg krumpli helyett berakom középre. Nagyon finom lesz, szaftossá teszi az ételt, nem túl karakteres ízű, a család szereti, pedig nem nagy zöldségfalók.. :)
2015. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!