Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell filéből mit lehet...

Csirkemell filéből mit lehet csinálni, lehetőleg egyszerű legyen?

Figyelt kérdés
Mert anyám túros tésztát csinál,de én meg fogyózok,és mondtam akkor majd csinálok magamnak csirkét,de naturban nem akarok,hanem valami pácba,vagy szószt csinálni mellé.

2015. márc. 25. 20:00
 1/7 anonim válasza:
47%
Vágj rá csíkokat, fűszerezd ízlésed szerint és szórd meg sajttal! Nekem egyik kedvencem!
2015. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Talán lepirítod serpenyőben és mellé zöldséget összevágsz, leöntöd valami kecmeccel.
2015. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és mennyi ideig kell párolni a csirkét ?
2015. márc. 25. 20:11
 4/7 anonim válasza:
Első vagyok, ezek után süsd meg!
2015. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Fogod a csirkemellet, beteszed a sütőbe. MEgsütöd. Utána pedig light majonézt nyomsz rá.


Ettől egyszerűbbet álmodni sem tudsz!

2015. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gabi86 válasza:
Én pácba piros paprikát,majorannát,ha van otthon kakukkfűvet(csak keveset mert intenzîv az îze)köményt,mustárt,hagymát néha fokhagymát is szoktam bele tenni,de bmilyen fűszert tehetsz bele,amilyen van otthon.ja és ha fogyózol olivaolahal pácold.
2015. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sütőzacsiban süsd meg, így alig kell hozzá zsiradék, viszont lesz szaftja.

Itt egy recept, ezen persze azt variálsz, amit akarsz, a szalonnát pl. simán kihagyhatod, csak akkor tegyél a zacskóba plusz egy kanál oliva olajat.

[link]

2015. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!