Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jól bevált, finom kókusztekerc...

Jól bevált, finom kókusztekercs recept?

Figyelt kérdés
Ma kókusztekercset szeretnék készíteni. Párom kedvence. :) Még soha nem csináltam, olvasgattam a receptek után, de megoszlottak a vélemények. Egy olyan jól bevált receptet szeretnék, ami garantáltan jól sikerül és nem lehet elszúrni. Az pedig csak hab a "tortán" hogy finom is. :) Köszönöm aki ír!

2015. ápr. 27. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Erre a receptre gondoltam. :) Szerintetek ez sikerülhet? (igyekszem jól elkészíteni :D )

2015. ápr. 27. 11:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha betartod a receptet biztosan sikerülni fog. Folpackon is kinyújthatod és feltekerheted. Hidegen szeld majd fel.
2015. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2015. ápr. 27. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt meg is nézheted, hogy csinálják mások:

https://www.youtube.com/watch?v=cRjsqqVEWVE

2015. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a videót, tanulságos volt! :) Délután el is készítem. Remélem sikerülni fog! Köszönöm a kommenteket/tippeket!
2015. ápr. 27. 14:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkészült a tekercs! :) Nagyon-nagyon finom lett és az állaga is teljesen rendben van. Remélem amikor hazajön a párom, örülni fog neki, és neki is ízleni fog. Köszönöm még 1x a tippeket!
2015. ápr. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!