Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » "GYORSAN, EGYSZERŰEN, BAJORUL"...

"GYORSAN, EGYSZERŰEN, BAJORUL" 1/1. részt látta valaki? Mi volt az a sárga színű tányéros édesség a végén?

Figyelt kérdés

TV Paprikán szombat délután adták, de lemaradtam róla, csak a végét láttam, hogy egy tányérban lévő sárga színű édességre barna cukrot szórtak és karamellizálták.

Nagyon érdekelne a krém receptje, kíváncsi vagyok rá. Legalább nagy vonalakban le tudná írni valaki, aki látta a műsort? Sajnos nem lehet az archívumban visszanézni, nem is értem miért nem, de nem működik. :(



2015. máj. 6. 09:07
 1/5 anonim válasza:
72%
talán creme brulee.. nem láttam a műsort csak a leírtak alapján gondolom, receptek meg dögivel vannak a neten :)
2015. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem crem brulé, ebben egészen biztos vagyok, azt ismerem, tök máshogy néz ki, ennek egész más elkészítési módja lehetett, már a tálalása is ezt indokolja... csak épp nem láttam mi...

Aki látta, az írjon légyszi!

2015. máj. 6. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


sargabarackpures turogomboc

2015. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jol latom a linkelt oldal aljan, most a hetvegen megint jatszani fogja a tv.
2015. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem, gombóc nem volt benne, az is kizárható. :(

Végiggugliztam már én is, és nem találtam infót, ezért is kérdeznék "szemtanúkat" :). Kár, hogy nem aznap tettem fel a kérdést, esélyesebb lett volna.

Legközelebb a folytatások lesznek, és nem az első rész, abban mást főznek...

Na mindegy,


Azért ha bárki bármikor idetéved és tudja a választ, vagy épp értesül róla, hogy valahol újra leadják az I/1. részt, az kérem írjon, még ha nem is mostanában lesz... Köszönöm!

2015. máj. 6. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!