Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bambi torta receptjét hol...

A bambi torta receptjét hol találom meg? Mert eddig nagyon sok helyen néztem, de sehol nem találtam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

megtaláltam, csak nem magyarul. azért ideírom, hátha érti vki:

Potrebno: 7 žumanaca, 6 kašika prah šećera, 2 vanilin šećera 100gr čokolade za kuvanje, 0,5l mleka, 300gr plazma keksa, 80gr mlevenog plazma keksa, 80gr mlevenih oraha, 125gr putera, 2dl slatke pavlake, 300gr šlaga


Žumance, šećer i vanilin šećer umutiti na pari. Dodati čokoladu za kuvanje i orahe koji su prethodno preliveni sa 100ml vrelog mleka. Masu ohladiti i dodati penasto umućen puter i mlevenu plazmu. Preostalo mleko zagrejati i u njemu dobro natopiti keks. Poredjati polovinu celokupne količine keksa. Preko staviti nadev, pa još jedan red keksa. Na kraju celu tortu premazati preostalim nadevom. Slatku pavlaku umutiti čvrsto sa 2 kašičice šećera, da se dobije šlag za ukras. Posuti izrendanu čokoladu za kuvanje preko šlaga.

2010. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
en nem talaltam.Ezt le tudja valaki forditani?biztos nem lehet rossz.
2010. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sajna én se tudok szerbül, de a google fordító így fordította le:


szerb-magyar fordítás

Kötelező: 7 db tojás, 6 evőkanál porcukor, 2 vaníliás cukor 100gr csokoládé a főzésre, 0,5 dl tej, plazma keksz 300gr, őrölt 80gr Plazma keksz, 80gr mlevenih dió, 125gr vaj, 2dl tejszín, tejszínhab 300gr


Tojássárgája, a cukor és a vaníliás cukorral habverővel pénzt. Add csokoládé, főzés, és diófélék, amelyeket korábban bevont 100 ml meleg tej. Massu lehűlni, majd adjunk hozzá vajat és a hab összekevert darált plazmában. A maradék tejet és meleg jól átitatott kekszet. Sort fele teljes összegét keksz. Via tesz a töltelék, és egy sor kekszet. Végül az egész torta festék maradt remény. Whisk tejszín 2 evőkanál cukor erősen, hogy kap krémet díszítéssel. Megszórjuk reszelt csokoládé felett tejszínhabbal a főzéshez.

2010. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Naaah én tudok szerbül :P

szükséges alapanyagok:

7 tojássárga

6 kanál porcukor

2 vaniliás cukor

100g föző csokoládé

0,5l tej

300g plazma

80g darált plazma

80g darált dió

125g vaj

2dl édes pavlaka(hullala meg ilyenek)

300g slág


Elkészités:

A tojássárgát a cukrot és a vaniliás cukrot gözfürdő felett felhabositani. A diót leönjük 100ml forro tejjel és a föző csokit hozzá adjuk a tojássárgás masszához.

A maradék tejet felmelegiteni és benne jól megpuitani a kekszet.

Közben a masszánkat azt a csokis tojássárgás diós masszát lehütjük és bele keverjük a felkevert vajat és a darált plazmát.utánna lerakjuk az ásztatott kekszet 1 tálcára majd rárakjuk a krémet annyit rakunk bele h maradjon alekenyésére is

majd rásorakosztatjuka a következö sor plazmát és a végén lekennyü a maradék krémmel majd pedig a felvert tejszinnel díszitjük...


ezért jó ha tudtok szerből (:

2010. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az plazma?es az slag?Erthetobben!amugy KOSZI!
2010. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez vmi kekszféleség lehet (én írtam a szerb szöveget)
2010. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

előző voltam: itt a plazmakeksz, talán oylna, mint a mi babapiskótánk?!

[link]

2010. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én forditottam normálisna le... szal... amugy meg én avgyok aki utoljára küldte a szöveket, a plazma, az 1 féle keksz, mind pl a babapikotára hasonlit az alakja csak keményebb, a slág pedig az az izé, nos mivel szerbiai vagyok, nehezen tudnám meg magyarázni, mondjuk por hab vagy mi ... xD

amugy szivesen

én vagyok a tegnapi tegnap 22:00 :)

2010. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jaah és a hullala az pedig tejszin hab :)

tegnap 22.00 ási

2010. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg megköszönni felétek nem szokták???
2010. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!