Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az iskolába mindig szendvicset...

Az iskolába mindig szendvicset viszek. És már nagyon unom. Mit vihetnék mást? Ami egészséges.

Figyelt kérdés
Vagy májpástétomos paradicsomos szalámis zöldségest, vagy zsíros paradicsomos paprikást vagy zsömlébe téve ezek. Mit vihetnék mást? Már alig eszem az iskolában emiatt... :( Ott meg nem akarok venni semmit, mert nyilván rászoknék és jól meghíznék tőle.
2010. márc. 6. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mitől híznál meg? Milyen kaját árulnak ott?

Ha minden áron egészséges kaját akarsz, vigyél valami salátát műanyag dobozban, vagy főzeléket, vagy ilyesmit! Nálunk szoktak vinni ilyeneket.

2010. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Barna magos kenyér, kifli csinálsz egy hagymás tojásrántotátt és zsemlébe rakod, szendvicsbe vékony karikára vágott répát, főtt tojást és sajtot raksz,

túrót friss zöldfűszerekkel kikeversz ás szendvicsbe rakod.

2010. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát pizzaszeleteket, meg ilyeneket.
2010. márc. 6. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meghíznál ha megennél egy péksüteményt vagy egy szelet pizzát. :)
2010. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Croissant,kakaós v.pizzás csiga,mondjuk ezek hízlalnak
2010. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A zsíros szendvicstől nem hízol?:)

Amúgy szerintem vihetnél másfajta zsömlét(barnát), vagy mondjuk melegszendvicset is.

2010. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezzel arra akartam célozni, hogy nem szeretnék mindig pizzát meg ilyeneket enni.
2010. márc. 6. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régen vitem virslisalit, franciasalit, főtt virslit, gyümölcsöt,esetleg rántott húst salátával, főzelék, fasírt, májkrémes kenyér retekkel,paprikával,paradicsommal,csinálhatsz magadnak otthon hamburgert és azt teszel bele, amit akarsz, így legalább tudod mi van benne.pácolt sült pulykamellet rizibizivel.brassóit.
2010. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam házikosztot vinni,pl.:rizseshús,tarhonyáshús,tésztátpörkölttel,milánói,rántotthús,főttkukorica.megmelegítem otthon és melegen tartja az alufólia:)
2010. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
joghurt, mini vaj kiflivel, kakaóval, kisdobozos tej, kemping sajt, medve sajt
2010. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!