Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnatok otleteket mondani,...

Tudnatok otleteket mondani, hogy hogy tudnek kokusz izu tejet eloallitani olcson?

Figyelt kérdés
ugy ertem hogy a kokusztej literje 2000 3000 ft hoz annyira nem fullik a fogam, de a kornyeken egy boltban sem talaltam kokusz aromat... mar megfordult a fejemben hogy letezik e egyatalan (erdemes e keresnem/milyen uzletekben kaphato?) igazabol egy wasabis tapiokagyongyos kokusz leves reprodukciohoz kellene. most jelenleg kokuszos mandulatejjel fogom kesziteni de ha valakinek esetleg van ra olcsobb megoldasa (kokusz reszelekbol esetleg lehetne e?) azt nagy orommel fogadnam!

2015. júl. 29. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszreszeléket áztass tejben vagy vízben, ugyan azt s hatást éred el. A rizstej is vízben áztatott (esetleg felforralt és lehűtött) rizslisztből készül.
2015. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csinálj kókusztejet, párszáz forint literje és marad egy csomó reszelék is...

Több recept van, én forró vízzel öntöm le a kókuszreszeléket (plusz kevés diót és mandulát, de olykor mákosat csinálok), kicsit várok, turmixolom, szűröm.

Nagyon finom, de pár kókuszreszelék márkát kerülök.

2015. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rizstejet egész rizsből készítem, lisztből nem lenne selymes. A kókuszreszelék sem lehet őrölt.
2015. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az első ír az is jó vagy Cocomas felhígítva.
2015. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lidlben 333 most 400ml kókusztej, még a kókuszital sincs több 8-900 forintnál literje
2015. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kókuszteszelék áutatásával kókusz italt kapunk, nem kókusztejet
2015. aug. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kokusz izu tej a cel, nem kokusztej :)
2015. aug. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!