Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Voltatok úgy, hogy hó végére...

Voltatok úgy, hogy hó végére nem maradt pénzetek? Hogy oldottátok meg a főzést?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
az elkepzelhetetlen nalam hogy ne maradjon 530000ft nettombol semmi
2015. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huu de nagyképű vagy.......örülj csendbe magadnak és ne nézz le mást.
2015. júl. 31. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nos, nálam is elképzelhetetlen hogy semmi ne maradjon, pedig a jövedelmem közel sincs annyi, mint az elsőnek. Tervezni kell. Menutervet írni a hónapra és ahhoz tartani magad. Ahhoz igazítani a bevásárlást, így nem létezik, hogy hó végén ne legyen semmi főzni való alapanyag. Plusz félre kell tenni. Jó esetben havonta, mindegy mekkora összeget, rosszabb esetben ritkábban és ahhoz csak és kizárólag veszhelyzet esetén nyulni
2015. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Én egyetemista vagyok, az elsô félévben sokszor volt olyan, hogy 100 ft árválkodott a tárcámban...

Szerencsére a kamrámban mindig van tészta, konzerv, gríz, liszt, hagyma, krumpli és olaj (miután megismert a párom, feltöltötte még porkajákkal, ill. a fagyasztóba én vettem 1-2 dolgot). Elôtte a meglévô dolgokat kutyultam össze (spagetti, grízes tészta, tészta olivaolajjal és sóval, szerencsés napokon tojásos tészta). Ne aggódj, sokunknak vannak szûkös hónapjai.

2015. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ!! :) :)

SOHA NEM VOLTUNK MÉG ÌGY!

Most se az van,hogy nincs mit enni és főzni,egy fillérem sincs,csak piszok kevés per pill. Kb. még 1hétre.

A szekrényembe nekem is van mindig tészta,krumpli,rizs,zacsis leves stb. Stb.

Csak furcsa most,hogy ìgy vagyunk.....(sok táppénzen volt párom,kevés lett a fizu)

Még kérni is lenne kitől mert anyós 2 naponta kérdezi van e pénz de nem nagyon akarunk kérni.

2015. júl. 31. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor most konkrétan mi a kerdesed? Ha van a kamrában élelmiszer, abból csak tudsz valamit készíteni, nem? Készpénz mire kellene?
2015. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Baratnoimmel voltunk a nyaralo hazukban es kb 2. Nap utan semmi penzunk nem maradt. Mi fagyasztott sultkrumplit sutottunk vajba es leves kockat ettunk meg diofa levelet. De utanna fajt a nyelvem szoval a levelet nem ajanlom:(
2015. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 vargaga válasza:
72%
Egyetemista koromban mindig volt elég pénzem (ösztöndíj és alkalmi munka). Bezzeg most, 25 év munkaviszony után ...
2015. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 I.B.T. ***** válasza:
29%
Dik há' lopúnk!
2015. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha, pedig ebben a hónapban minimálbér alatt volt a jövedelmünk...

Addig nyújtózkodunk, amíg a takarónk ér.

Mindig van megtakarításunk (hosszas jövedelem nélküliség esetén tud minimálisra csökkenni).


Hónapokig lenne mit ennünk, van étel a házban elég (azért durva lenne zöldség nélkül).

2015. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!