Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukák, neki álltok gyermeket...

Anyukák, neki álltok gyermeketeknek tortát sütni (fondanttal borított), ha nincs nagy kézügyességetek?

Figyelt kérdés
Eddig mindég rendeltem neki szülinapjára, de most gondolkodóba estem, hogy meg kellene próbálni. De félek, hogy elrontom, vagy csúnya lesz. A fondantnak meg kg.1500-2000 ft körül van.
2015. okt. 17. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
így nem kellene elrontani a fondant ára miatt
2015. okt. 17. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2015. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne borítsd fondanttal és már nincs is mit elrontani. Lehet körbe rakni babapiskotaval, rolettivel, csokival, a tetejére meg teszel tejszinhabot és még is van. Amúgy ha nem tudsz sütni vagy díszíteni, érdemesebb tortát rendelni.
2015. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én magamból kiindulva, nem. Barátnőm hobbija a tortaszobrászat, anno az első tortáját a fiamnak vele sütöttük. Illetve én inkább,mint konyhai kisegítő vettem részt benne. Igaz,hogy emeletes torta volt, de baromi nehéz volt ráhelyezni a fondantot, egy helyen el is szakadsz, de oda díszt pakoltunk. Egyedül sosem vágnék bele. Inkább rendelek.
2015. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sütéssel nincs bajom. Bármit megsütök. A fondanttal nem egyszerű bánni. Sütöttem már tortát mással díszítve, de az a kedvence a fondantos.
2015. okt. 17. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn életemben elöször egy Star wars harcirepülöt készítettem fondanttal. Kb ezer videot megnéztem a neten, youtube-n van belölük rengeteg, és aztán kb 6 óra alatt(sütés nélkül) elkészült. Lenyügözö lett. De tényleg nehéz a fondanttal.
2015. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi csajok. Megerősödött bennem a dolog, hogy továbbra is rendelem :-) Barátosném szokta elkészíteni.
2015. okt. 17. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Te is keszithetsz fondant-t,es akkor nem kerul ennyibe kiloja,tudsz kiserletezni.
2015. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fondant-t sem kell venni, otthon is el lehet készíteni, nem boszorkányság, az egyszerűbb fondant díszeket sem nehéz megcsinálni, nekem sincs kézügyességem, mégis olyan pöpec kis fondant rózsákat kreálok, hogy nem sokan mondanák meg, hogy amatőr munka.

Tehát ha van kedved a kreatívkodáshoz, a pepecselős sütikhez, akkor érdemes megpróbálni.


Viszont! Az első egy-két próbálkozásod ne a gyerek szülinapi tortája legyen, mert ha mint mindent, gyakorlatlanul ezt is el lehet rontani és lehet, nem fog neki jólesni.

Én a helyedben ezt még rendelném.

2015. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!