Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vöröshagymát mivel helyettesít...

Vöröshagymát mivel helyettesíthetem? Nagyon puffaszt nyersen is, fonnyasztva is, mindenhogy. De rengeteg dologhoz elengedhetetlen, esetleg krém, por, lilahahagyma enyhébb? Sonkahagyma? Vagy más, ami nem hagyma de hasonló?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a hagyma hasonlít a hagymára. Jelenleg csak nyomokban fogyasztom, egészen pici mennyiségben. Nem mintha ne lehetne kihagyni az étkezésből, hisz annyiféle étel és fűszer van (persze egyes ételekbe kell, de van, aki sosem eszi ezeket), de én szeretem.

A lilahagyma enyhébb, azt használom, ha nyersen kell a hagyma, mert olyankor a vöröshagyma nekem túl brutális ízű. De a puffasztó hatásáról mit sem tudok, ilyen problémám semmivel nincs.

2015. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a póré az, ami kevésbé puffaszt, lehet fogyasztani nyersen is, és főzéshez is.
2015. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy kis mennyiségben annyira puffasztana..
2015. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

" nem hiszem, hogy kis mennyiségben annyira puffasztana.."


Nem tudom néhány ember itt miért szeret beszólogatni a másiknak. Örülj neki hogy neked nincsen ilyen problémád, máskor próbálj a kérdésre válaszolni vagy inkább ne írj semmit ha valamiről fogalmad sincsen.

2015. nov. 1. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
csak azért mondom, mert sokan bebeszélik maguknak ezt a puffadást. van egy ilyen barátnőm, kb még a víztől is azt hiszi, hogy 'felpuffad' tőle, közben meg csak az a baja, hogy nem üres a gyomra. ha téged egy negyed hagyma ennyire felpuffaszt, menj orvoshoz, mert ez nem normális.
2015. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!