Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejfehérje érzékeny kislánynak...

Tejfehérje érzékeny kislánynak tudtok ajánlani torta receptet?

Figyelt kérdés
Most lesz két éves és még csak egy hónapja diétázunk.Bármilyen recept jöhet.
2015. nov. 1. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Linzer alappal bármi lehet. Az liszt, porcukor és vaj. Krémet meg szinte bármit tehetsz rá. Vagy gyomolcsot teszel rá és adsz mellé egy kis tejszinhabot
2015. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1es, vaj és tejszínhab???

Kérdező, tojást ehet a kicsi? Mert akkor Sacher tortát csinálhatsz.

2015. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tojást igen.
2015. nov. 1. 14:21
 4/9 anonim válasza:
Mi is dietaztunk sajnos negy honapig. Szerintem gyumolcstortat tudsz csinalni. A piskotaba nem kell semmi tejalapu. A puding helyett pedig keszits hazilag. Pl.rizstej ( nekunk ez valt be) vagy mandulatej, tojassargaja, van.cukor, liszt. Mikor mar langyos egy fel liga margarin(ez novenyi alapu). Teszel ra rengeteg gyumolcsot es kesz is. Vagy akar gumicukorral is diszitheted.
2015. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet.Nem tudtam hogy van olyan margarin ami tejmentes.Ma néztem a Rama-t de abban van tejsavó
2015. nov. 1. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Tojásfehérjének olvastam.... Akkor nyilván nem jó amit írtam. Viszont így egyszerűbb, mert piskóta alap lehet, a krémeket pedig tej és vaj helyett lehet margarinnal és növényi tejjel készíteni. 1 voltam
2015. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most jutott eszembe,hogy lehet nem liga, linco a novenyi margarin. A csomagolason ugy is rajta van. Ja es van novenyi alapu tejszin is, nem tudom a nevet valami hulee vagy ilyesmi. Szinte mindenhol kaphato. Nagyon nehez tejmentesen etkezni. Foleg egy gyereknek. Meg a kekszekben is van tejpor. Nekunk meg szojat es kakaot sem lehetett ennie. Egy honap alatt eleg jol megszokta.
2015. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A Hulala növényi alapú tejszín, így tejérzékenyek is fogyaszthatják, ráadásul csak jól le kell hűteni és nagyon hamar fel lehet verni. Én szombaton lúdlábat sütöttem és ebből készítettem a csokis habot, itt a recept, nem bonyolult:

[link]

2015. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Azt hiszem mostmár menni fog vmi.
2015. nov. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!