Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt készítsek, ami...

Milyen ételt készítsek, ami nem túl drága, egyszerűen elkészíthető és nem gáz felszolgálni másnak?

Figyelt kérdés
Nem kell csicsás kajának lennie.
2015. nov. 7. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Bolonyai spagetti (NEM porból), rakott krumpli, bácskai rizseshús, lecsós szelet, brassói, zöldborsós tokány, tészasaláta, rakott brokkoli+karfiol


Mindent fel tudsz másnak is adni, ha rendesen tálalod, és szépen megterítesz.

2015. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

hát ha meleg étel, akkor egy paprikás krumpli virslivel szerintem nem gáz, vagy egy krumplipüré, fasírt menü


ha hideg étel, csinálj egyszerű szendvicseket zsúrkenyérből, azzal nem lehet melléfogni: vaj, valami szalámi, főtt tojás, esetleg uborka, pirosarany, reszelt sajt, de ízlés szerint variálható

2015. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne legyen nagyon nehéz étel.
2015. nov. 7. 07:14
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Az elsö vagyok. amiket írtam, mind egyszerü ételek, ha nem tudod, hoyg kell öket elkészíteni, szivesen leírom neked.
2015. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Lényeges lenne, hogy a másik fél mit szeret és milyen ételeket nem eszik meg.
2015. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Milyen értelemben ne legyen nehéz? Elkészíteni vagy hogy ne ülje meg a gyomrát?

Attól függ, tényleg kinek és mire fel akarod kínálni. Egy csajnak azt mondom, egy natúr sült vagy rántott szelet salátával kiváló, de egy fizikai munkát végző férfi kevésbé értékelné talán...

Tésztákkal nehéz melléfogni, gyors, egyszerű, olcsó és millió változata lehet. Süthetsz pizzát, lángost, ezek is elég egyszerűek. Tepsis rakott ételek? Krumpli vagy rizs, hús, zöldségek, sajt. Vagy lasagne?

De ha frissen, azonnal tálalás is szóba jöhet, akkor a rántott sajt a legjobb, lehet zöldséggel, krumplival, rizzsel, salival, amit szerettek.

Bár semmit nem gáz feltálalni. :) Kivétel, ha tudod, hogy valamire allergiás, ki nem állhatja, meg ha romlott a kaja, az kínos, ezen túl örüljön, hogy kap enni. :D

2015. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Valami tésztaételt, igényesen tálalva. A tésztát majdnem mindenki szereti, sokféleképp és gyorsan el lehet készíteni.
2015. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Én legutóbb kapros-túrós nokedlit csináltam a barátoknak gombapörkölttel. A gyerekeknek is ízlett. Mellé egy zserbót sütöttem.
2015. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Paradicsom-cukkni-padlizsán-mozzarella "tornyok" (egymásra halmozod, fogpiszkálóval átszúrod és sütőben megsütöd) bazsalikommal megszórva, olívaolajjal isteni, mellé egyszerűen pirított baguette szeletek pl. Nagyon olcsó, mutatós, nem nehéz étel, és 15 perc elkészíteni kb :)


Fetás, olajbogyós töltött paprikák: a paprikát félbevágod, megtöltöd és szintén sütőben megsütöd. Tejfölös öntettel érdemes tálalni és citromos salátával.

2015. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam. Köszönöm az ötleteket! Lesz miből válogatni.
2015. nov. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!