Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek ha karácsony...

Mi a véleményetek ha karácsonykor ezeket a sütiket fogom megcsinálni? Kókuszgolyó, meggyes rétes, gyümölcstorta, sport szelet, mézeskalács, puding, albert kekszes süti, linzer.

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ügyes vagy!
2015. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Hát, ha nem lesz sok 8 féle sütemény, akkor hajrá! Bejgli nem lesz?
2015. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
0/10 mert nem csinálsz zserbót :'(((
2015. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindegy, ebből én a felét nem szeretem de a te családodnak kell tetszenie!
2015. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Vicces, hogy vadidegeneket kérdezel! :D A lényeg, hogy neked tetsszen, meg akiknek készíted, nem?

A meggyes rétes számomra egyáltalán nem karácsonyi étel, nem adja azt a hangulatot sem a meggy (ami nálam tavasz), sem a rétestészta. A sport szelet meg a kekszes süti akkor oké, ha "karácsonyiasítod", mondjuk szépen feldíszíted őket, különben számomra túl hétköznapiak. Gyümölcstorta? Mifelénk ilyenkor inkább a gyümölcskenyér dívik. A pudingot nem tudom hová tenni, a többi oké:)


Csak azért írtam, mert kérdezted... amúgy ne a mi véleményünk legyen mérvadó, ha ti ezt szeretitek:)

2015. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én vagy 8 féle aprósütit készítek,de keveset.Mondjam a rceptet?
2015. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Személy szerint nekem?

1. Túl sokféle, ezt anyámnál is utáltam, főleg, hogy velem akarta feletetni az összeset. 2 hét tuti kellett hozzá, ami a tortának annyira nem tett jót.

2. Nincs zserbó és mákos süti.


Egyébként egyikkel sincs bajom :) Kivéve az albert kekszeset, ha már az ember csinál valamit, csináljon rendeset, ne bolti dolgokra alapozzon, nem is értem, azt minek. De ha ti szeretitek, az OK. A puding se tetszik, ha port használsz.


De ez én vagyok. Ha nálatok ezek a kedvencek és a zserbó nem, akkor ez teljesen jó. Nem kell megfelelni másoknak :)

2015. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez jó sokféle süti;D

sok sikert!!

2016. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!