Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » XD tudnátok mondani valami...

XD tudnátok mondani valami olyan kaját ami viszonylag olcsón meg is tudom csinálni és nem bonyolult az elkészítése?

Figyelt kérdés
van itthon tejfől, tojás, füstölt kolbász,sajt, virsli, egy kis tészta, tej, liszt, krumpli, hagyma. kb ennyi. szinte minden, csak hús nincs meg tejföl.. vagyis van darált hús, amit vettem a hétvégén, de 5-én lejárt a szav.ideje, így már nem merem megcsinálni. előrei is köszi.
2016. jan. 2. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
van itthon tejfől, tojás, füstölt kolbász,sajt, virsli, egy kis tészta, tej, liszt, krumpli, hagyma. kb ennyi. szinte minden, csak hús nincs .. vagyis van darált hús, amit vettem a hétvégén, de 24en lejárt a szav.ideje, így már nem merem megcsinálni. előrei is köszi.
2016. jan. 2. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tojásrántotta, sajtos tészta pirított kolbásszal, főtt tojás héjában sült tejfölös-sajtos-kolbásszal, palacsinta, virslinek bevágod a közepét, raksz bele sajtot, stb
2016. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett belőle! :D
2016. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakott krumpli adja magát, de csomagolt darálthúst is nyugodtan felhasználhatod, kutya bajod nem lesz tőle.

Még csak 3-a van, szóval a húsnak semmi baja nem lehet. csinálhatsz belőle sima fasírtot is, vagy stefánia vagdaltat, amibe beleteszed a főtt tojásokat, hosszúkás formára alakítod,, zsírozott tepsibe teszed, és sütőben megsütöd. A maradék fasírt hidegen is finom, a lényeg, hogy lassan, jól süsd át.Krumplipüré vagy sültkrumpli mindegyikhez tökéletes köret, de egy jó krumplifőzelékkel is finom.

2016. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Soba. Olcsó és könnyű elkészíteni.
2016. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!