Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Iszonyat éhes vagyok de mar 9...

Iszonyat éhes vagyok de mar 9 óra van mit egyek?

Figyelt kérdés
Nincs itthon semmi csak kutya kaja meg olyanok amiket egyáltalán nem ennék,segitsetek légyszi!!

2016. febr. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyakori helyett inkább a netpincért üthetted volna be a keresődbe.
2016. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami csak van amit tudsz csinálni az otthoni összetevőkből. Nyisd ki a fagyasztót hátha van valami gyorsfagyasztott fincsi benne.
2016. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elhatározod, hogy másnap veszel ételt, hogy többé ilyen ne legyen. Nem halsz éhen holnapig. ha nem tudsz aludni, eltűnődhetsz azok sorsán, akik éheznek s örülhetsz, hogy ez nálad ritka. Néha nem árt érezni, milyen az éhség. Én mindig eszem, ha éhes vagyok, ma visszafogtam magam s bár elég fárasztó volt, érdekes tapasztalat. Rég éheztem (már ha 1700 kcal az. nekem most annak tűnt).


Persze elmehetsz valami boltba, evőhelyre, szomszédtól kérni vagy mit tudom én.

De elég fura, hogy nincs otthon étel. Én több hónapra eleget tartok itthon, bár nekem ez elég fontos s praktikus is így.


Mi van otthon, amit nem ennél és miért nem ennéd? Éhesen azért általában felülemelkedik az ember a legtöbb ízlésbeli dolgon... A betegségek és a nagyon komoly elvek már mások.

2016. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!