Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Képviselőfánk készítése...

Cukikutyus kérdése:

Képviselőfánk készítése házilag bonyolult?

Figyelt kérdés
Láttam már néhány receptet,de még nem mertem kipróbálni. Mennyire szokott az házilag jól sikerülni ?

2016. febr. 25. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Némi gyakorlat szükséges hozzá, de, ha betartod a receptben leírtakat jó eséllyel sikerülni fog.

És persze, mindent egyszer el kell kezdeni, kipróbálni, mert másképp sohasem tudjuk meg, hogy mire vagyunk képesek :))

2016. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, gyerekkoromvan sokat csináltunk anyuval, felnőttként mikor először próbáltam egyedül akkor nem sikerült olyan jól, de másodszorra már igen.
2016. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Én még nem sütöttem de édesanyámnak nagyon jol megy, azt mondta hogy a lényeg az hogy a tojásokat egyenként kell bele keverni a masszába
2016. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszoló anyukájának igaza van!

Ha sütnél, ajánlom hogy kis fémedényben tégy vizet a sütőbe, hogy egy kicsit párásabb legyen a forró levegő.

2016. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az égetett tésztától annyira nem kell félni, követni kell a receptet. Fontos, hogy rendesen süsd meg a sütőben, ha nem sül meg eléggé, össze fog esni. A sütő ajtaját nyitogatni nem szabad.

A töltelék ugye ízlés dolga, egy finom vaníliás puding belefőzött felvert tojásfehérjével fellazítva kiváló lehet.

2016. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket,hamarosan kipróbálom!
2016. febr. 26. 13:57
 7/8 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Én még annyival kiegészíteném a 3-as választ, hogy a tojásokat először egyenként ütjük bele a tésztába, de az utolsó 1-2 tojást már tanácsos először egy kis tálkában felverni, mert nem biztos, hogy fog majd kelleni az egész tojás a megfelelő állag eléréséhez.
2016. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm.
2016. márc. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!