Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » MI értelmük van azoknak az...

MI értelmük van azoknak az olajspray-knek amiket műsorokban használnak, miben jobban, mint a sima étolaj?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Semmivel, de ilyen is van. Kényelmes.

Szerintem arra a legjobb, ha egy ételnek "fényt" akarsz adni, ráfújsz egyet és már csillog is.

2016. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Melody Dy válasza:
14%
Látványos és drága. Tudod mindent rá lehet sózni valakire, még a féllábú gólyát is.
2016. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
En használok olaj sprayt. Van egy actyfry sütöm, ahhoz tökéletes, mivel csak minimális olaj szükséges hozzá és azzal sokkal egyszerűbb adagolni. Illetve akkor is jól jön, amikor Sütőben sütök, pl ropis csirkét, mert megspriccelve nem fog leragadni, de nem is fog tocsogni az olajban
2016. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

1. Praktikus, mert nem kell kenegetni a dolgokat, nem pepecselős

2. Nem káros étolaj van benne, hanem általában olívaolaj.

2016. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi pld. semmit sem sütünk olajban,csak sütőben. A sütőpapírra szoktunk spriccelni egy-két fújásnyit, és így nem ragad le amit sütünk, viszont nem is szív magába egy rakás olajat.

Meg salátákat lehet vele ízesíteni olívaolajjal megspriccelve.

2016. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha palacsintát sütök, minden adag alá olajozok, de csak egy minimális adag kell, erre tökéletes a spray. A húsokat általában grillezni szoktam, ha pác nélkül, natúran sütöm, a húsra/rácsra/sütőre kell egy minimális olaj. Ha sütőben sütök húst, zöldséget sütőpapíron sütöm, arra egy kell egy kicsi. Nem kell pepecselni a szétkenéssel. Nem töltött palackot szoktam venni, hanem olyat, amit én töltök meg olyan olajjal, amit akarok.
2016. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3500 4000 ft-ot megér?
2016. márc. 14. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, én 1000-1500-ért vettem, már nem emlékszem, hogy hol.
2016. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En külföldön élek, itt 2,5 euró körül van amit használok
2016. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!