Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok könnyen elkészíthető...

Tudnátok könnyen elkészíthető gyors recepteket mondani? (Több lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Könnyen és gyorsan elkészíthető reggeli, leves, saláta, édesség és valamilyen hús, rizottó vagy valami ilyesmi recepteket keresek. Válaszotokat előre is köszönöm😊 13/l

2016. ápr. 24. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggeli: pl zabkása,szendvics,tortilla ,müzli joghurttal,pirítós kakaóval

Salátával pl paprikasaláta paprika kell hozzá ece víz ès cukor,uborkasaláta,paradicsomos mozzarella, húsnak pl natúr csirkemell filè,csak megsózod borsozod ès megsütöd,csinálj hozzá krumplipürèt vagy rizst,sütinek sport szelet vagy keksz tekercs,túró torta <-ezeket sütni se kell. Muffin,bögrès süti... Attól függ mi van otthon de mèg tudnám sorolni XD am 13/l èn ma anyuval kevésnek húslevest csináltunk,sült párjával rizst ès krumplipürèt ubisalival :)

Reggelire kakaót ittam pirítóssal

2016. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocs a helyesírásèrt tarja*
2016. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2016. ápr. 24. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma csinaltam, kinai sult tesztat, vekony csikra vagtam egy repat, kis fej hagymat, jegsalatat. Olajon megpiritottam. 1 csomag kifott spaghetti tesztaval osszekevertem, ra ontottem fel csomag Maggi Kinai sult teszta alap port es kavargattam 'pirult' kislangon.

Mustarba pacolt rantott hus volt melle


15L

2016. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól hangzik, ki fogom próbalni😄
2016. ápr. 24. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A svédgomba saláta egyszerű és finom.
2017. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggeli ötletek


*Bundás kenyér

*Hagymás-szalonnás tojásrántotta

*Melegszendvics

*Zabkása

*Müzli tejjel

*Töltött zsemle

*Muffinformába bélelt bacon amelyre ráüthetsz tojást, rá szórhatsz snidlinget és zöldségekkel tálalhatod

*Kenyérszeletet pogiszaggatóval kiszaggatod, ütsz bele tojást, forgatod, sütögeted, majd sonkával, ubival, és a kivágott kenyérkarikával tálalod


Levesek


*Krémlevesek

*Gyümilevesek

*Fokhagyma leves

*Rántott leves


Sali


*Görög

*Virsli

*Francia

*Krumpli


Husi


*Tepsiben sült csirkecombok

*Fűszeres sült tarja


Ajánlott menü:


Francia fokhagyma krémleves

Fűszeres sült tarja rizottóval

Csokoládés muffin

2017. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!