Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kúszóbabból valami finom étel?

Kúszóbabból valami finom étel?

Figyelt kérdés

Magyar ételeket ne írjatok, senki nem eszi meg őket nálunk, szóval ilyen főzelékeket és hasonlókat.


Valami finom, akár különleges vagy érdekes, nem annyira ismert ételre gondoltam.


Mindenképp húsmentes recepteket írjatok!



2016. máj. 26. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


A "lila" szemes babból babsalátát, a sárga, csöves babból lehet pl. rakott babot, a rakott káposzta mintájára.


Mindkettőből lehet(ne) bab-pörköltet, persze ha neked ez is magyaros, akkor kilőve.


Bármelyikből készíthetsz "babtortát":


[link]

2016. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez sajnos mind nagyon magyaros, amit írtál :(


Egyébként zöld, lapos, nagyon hosszú babok

2016. máj. 27. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd már meg légyszi', mi "magyaros" van egy babtortában??


És ha nem magyaros ételt, hanem más nemzet sajátosságait akarod olvasni, főzni, enni, akkor talán egy olyan nyelvű közösségi oldalon kellene érdeklődni, amelyiknek a főztjét szeretnéd enni!!!!


Keresgélj tovább a google-n, ne minket, magyarokat dolgoztass, ha már a mi ételünk nem kell neked!!

2016. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindegy utolsó, már találtam. Amúgy ez az oldal arra való, hogy kérdezzünk, nem? MAgyar vagyok, mégsem esszük meg az ilyen magyaros ételeket, mert nem szeretjük. Sokan vannak ezzel így.


Egyébként kókusztejes-gyömbéres curryt készítettem belőle barna rizzsel, nagyon finom volt.

2016. máj. 28. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha megírnád, hogy szerinted mi a magyaros, akkor segítenének a válaszok, de mivel csak a fözeléket vettd ki, ezért csak erre tudnak reagálni a válaszolók.


Az igaz, hoyg ez az oldal arra való, hoyg kérdezz, de jó választ csak akkor kapsz, ha a kérdésed pontosan meg van fogalmazva - a gondolatolvasás ugyanis a legtöbb embernek nem megy :)

2016. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!