Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti a rántott húst (csirkemelle...

Ti a rántott húst (csirkemellet), sült krumplit miben sütitek? Lábasban, serpenyőben vagy olajsütőben? Szerintetek melyikben a jobb?

Figyelt kérdés
Serpenyőben sütve nem szívja nagyon az olajat magába? Nem olyan magas mint egy lábas, kevés olaj fér bele, nem bő a zsiradék.
2016. jún. 6. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Magasfalú teflon serpenyőben sütöm mindig.Nem szív magába semennyivel több zsiradékot, mint más fajta edényben. Mindig papírtörlőre szedem, ami felszívja a felesleges zsiradékot.

De egy ismerősöm pl egy jénai aljára szikkadt kenyérszeleteket tesz, erre pakolja a kisült rántotthúst, a kenyér is kiváló zsírfelfogó.

2016. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Burgit fritőzben és nagy méretű magas serpenyőben sok olajba érdemes sütni . Rántott holmikat öregebb olajba teszem , az tele lesz vízzel és max egy adag krumplit sütök ki utána és cserélem .
2016. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

ja, a sültkrumplit speciális módon sütöm, nekem nagyon bevált. A megtisztított krumplit kockára, hasábra vágom,konyharuhán leszárítom, és egy jénai tálon elterítve

megmikrózom maxon 8-10 percig.

Zsiradékot forrósítok serpenyőben, annyit, hogy a krumpli majd kényelmesen elférjen benne. Nagyon rövid idő alatt piros ropogósra sül, anélkül, hogy az ember szájpadlását-ínyét karistolná. A belseje pedig krémesen omlós. Sózni a csak a végén.

Érdemes kipróbálni, én is áldom Őt, akitől itt tanultam.

2016. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Sütőben, olaj nélkül a legfinomabb.
2016. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Serpenyőben, forró olajban sütöm, végül papírkendőre szedem. Amennyi olajat magába szív, annyit elvisel a szervezetem.
2016. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Fritőz párti vagyok.
2016. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én kerámia tefal serpenyőben sütöm de a teflon serpenyő is jó lényeg h bő zsírban süsd akkor lesz jó lebermyegea a hús aztánnha kész papirtörlös tányérra kiszeded ott kicsit lecsepeg a felesleges zsiradék és kész mehet a jénaiba. Olajban a rántotthust nem szeretem sztem nem jó az íze viszont a krumplit csak olajban sütöm most fritőzben amig nem volt serpenyőben sütöttem
2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sütőben
2016. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teflon serpenyoben,olajban.

A sutes elotti mikrozast ki fogom probalni..

2017. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!