Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyérlángost készülök sütni,...

Kenyérlángost készülök sütni, ha búza finomliszt helyett búza réteslisztet használok szerintetek milyen lesz?

Figyelt kérdés
Még soha nem sütöttem kenyérlángost ezért kérdezem.Ízre,minőségre rosszabb lesz vajon?

2016. júl. 14. 03:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a "töki pompost "szoktam sütni rétesliszttel. Nekünk jobban ízlik, mint finomliszttel.

Olvasd el, érdemes.

2016. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Megnéztem,mindenhol finomlisztet írnak.A réteslisztet viszont nem akarom kidobni,minőségét megőrzi idő az utolsókat rúgja.
2016. júl. 14. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Mint írtam, én réteslisztből csinálom, és szerintem finom.Hidd el, hogy egy próbát megér :)
2016. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Este felé majd írok megint :)
2016. júl. 14. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A búzaliszt és a rétesliszt alapanyaga azonos (a kelesztés szempontjából fontos sikértartalom is),csak a liszt szemcseméretében van eltérés, a rétesliszt nagyobb szemcseméretűre van őrölve.
2016. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na itt vagyok.Elkészítettem és sikerült,juuupiii:) Két kisebb tepsivel is sütöttem,az egyiket ala natúr,kíváncsiságból,a másikra raktam feltétet.Kapós van keletje.Babfőzelék mellé "elszopogatjuk" :)
2016. júl. 14. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok ! Aki mer, az nyer :D
2016. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2016. júl. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!