Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet egy tepsiben sütni...

Lehet egy tepsiben sütni szeletelt csirkemellet és szeletelt karajt, vagy sertéscombot?

Figyelt kérdés
Vendégek jönnek, és nem tudom, süthetem-e egy tepsiben, egy hőfokon, egy ideig a húsokat? Azért így könnyebb lenne. Bocsi, ha butaság a kérdés, eddig egyszerre csak egyfélét sütöttem!

2016. okt. 13. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán jó ötlet. A húsok átveszik egymástól az ízeket különböző a sütési idejük van. Ha nem olyan a sütőd amiben több rács alatt több tepsi elfér akkor a következőt tudod tenni. Egymás alá 2 tepsit bármilyen sütőbe be tudsz tenni. . A csirke mellett tedd egy tepsibe az egyik tepsibe rá a sima rácsra . A legnagyobb (gáz tepsidet pedig tedd bele a 2féle disznó húst takard le. Nem egyenletesen fog puhulni a 2hús így a sütés alatt de néha cseréld meg a 2 tepsit . pl félidőbe amelyik alul volt azt tedd felülre és fordítva.. A csirkemellet süthetted serpenyőben is pihentetni a még meleg sütőbe be teheted így biztos nem szárad ki.
2016. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Simán.
2016. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet együtt sütni a csirkemellet és a disznóhúsokat. A csirkemell még serpenyőben is percek alatt a kész, míg a karajnak, combnak legalább másfél óra sütésben sütés kell, hacsak nincs elősütve. Akkor kb 45 perc.

Ha holnap dél körül jó, privátban is szívesen leírom, hogyan szoktam elősütni,amivel omlós puha lesz a disznóhús is sütőben sütve.kicsit több az előkészítési idő, de a végeredmény finom, ezért megéri.

2016. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. okt. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!