Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha nem működik a mikró akkor...

Ha nem működik a mikró akkor hogy tudok ugyanolyan melegszendvicset enni?

Figyelt kérdés

Sajnos kipurcant a mikró nem is értem hogy történhetett. Melegités közben annyi lett neki. De miért? :( Nem tudom hogy meg lehet-e csinálni egyáltalán vagy újat kell venni. :(

Addig hogy tudok melegszendvicset enni ami ugyanolyan lesz?

A sütőnk se működik amúgy, csak gáz van. :(


2016. okt. 19. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Így sehogy.


Nagyon finom szendvicseket tudsz csinálni, de ugyanolyat nem.


Ami szerintem finom, a két mindkét oldalán megvajazott kenyérszelet közé sajtot teszek. Serpenyőben nem túl nagy lángon további zsiradék hozzáadása nélkül mindkét oldalát megsütöm.

2016. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte 100%, hogy kiolvadt a biztosítékja. Le kell szedni a burkolatot és alatta valahol megtalálod az üvegcsöves olvadó biztosítékot (Wickman betét). Ha nem látod benne hosszanti tengelyirányban az olvadó félszálat, akkor ott a hiba, ki kell cserélni. 100-Ft alatti költségből megoldhatod.
2016. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, na akkor a férjemnek majd mondom, hátha meg tudná csinálni!
2016. okt. 19. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Két vékony szelet kenyeret kenj meg kenőmájassal, vagy vajjal, tegyél rá sonkát, vagy szalámit, ragaszd jól össze. Forgasd felvert tojásba, majd süsd, ki mint a bundáskenyeret. még forrón szórd meg bőven reszeltsajttal, hogy ráolvadjon.legjobb toast kenyérrel, azt átlósan félbe kell vágni, de sima szelettel is lehet, persze ezt is érdemes kisebbre csinálni.

Nagyon nagyon finom.

2016. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Esetleg vegyél melegszendvicssütőt.

Vagy addig esztek mást.

Gondolom főzni is szoktál.Légy kreatív, bár ha a sütő sem jó, akkor nehezebb.

Amúgy mikrót kapsz már elég olcsón, pont valamelyik nap nézegettem egy újságban, 15-től már vannak.Sajnos ami elromolhat, az el is romlik.

Nekünk porszívó problémánk lett, és mivel mindennap használom, kénytelenek voltunk venni.

Ilyenek mindig voltak, vannak, és lesznek is.Ezekre fel kell készülni.

2016. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Természetesen szoktam főzni szinte minden nap.

Azzal meg az lesz a bajos hogy melegítem meg. Mert azért nem mindent lehet gázon melegíteni mert leég...:(

2016. okt. 19. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen...például sült/rántott dolgokat nem bírod, maximum vízgőz fölött.

Hátha meg tudjátok csinálni a mikrót.

Elképesztő mennyire az életünk része lett a mikró.

2016. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült ma megcsinálni a mikrót! :)


Az volt a baja igen, hogy a biztosíték kiolvadt. Kicserélte a férjem.

2016. okt. 20. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!