Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Ajánlanátok olyan olcsó egészséges ételeket, amiket csak főzőlapon lehet elkészíteni?

Kollégista vagyok, és hát a konyhában nincs sütő, csak kerámialapos főzőlap. Ebédelni menzán szoktam, de reggelire és vacsorára már elég egyhangú a szendvics.

2016. okt. 22. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok

Alig van olyan étel, amihez szükséges lenne egy sütö, majdnem mindent el lehet készíteni fözölapon is.

Azt meg, hoyg szerinted mi egészséges, csak te tudod - mert az "egészséges" fogalma elég gyakran változik.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. okt. 22. 17:19 Privát üzenet

Rántotta, tükörtojás, főtt tojás, omlett, bundás kenyér zöldségekkel

Gofri, palacsinta friss gyümölcsökkel

Lecsó

Zöldséges serpenyős quiche

Spenót tojással

Párolt rozmaringos répa

Főzés nélkül:

Zabkása gyümölcsökkel, házi növényi tejjel (1 rész dió/mogyoró/mandula+ 4 rész víz)

Uborka+tojássaláta

Házi gyümölcssaláta

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. okt. 22. 17:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sárgaborsóból készült ételek a főzeléken kívül?
Írnátok egészséges ételeket, amiknek olcsó az elkészítésük?
Mit főzzek nekik vacsorára?
Gyors, másnapra elkészíthető, olcsó és egészséges ételekre tudsz tippeket adni?
Milyen étrendet tudnátok javasolni nekem? Prioritás az olcsóság és az egészségesség.
Diétás, egészséges ám mégis olcsó ( no meg persze finom ) ételek?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!