Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kuglóf formába akarok hústeker...

Kuglóf formába akarok hústekercset, és mit tegyek "tölteléknek? "Lent.

Figyelt kérdés

Szóval úgy kell ezt elképzelni, hogy a kuglófba körb teszek hosszúkó hús szeleteket, úgy, hogy kilóg a hús 3/4 vagy 1/2-e. És akkor a belébe kellene rakni "valamiket" és amikor megtöltöttem akkor a hússzeleteket visszahajtom a "töltelékre" és megkenem tojással és sajtot reszelek rá, majd be a sütőbe!

Nem tudom, hogy érthetőe.

És kérdésem h miket tudnék rakni a közepébe...

pl: csinálnék valami szószt, zöldségeset, esetleg főznék krumplit és a krumplit bele tenném plusz rá a tömörebb szósz + tejfölt?? Biztos ez is finom volna végülis. Esetleg van valakinek más ötlete, vagy szokott más is csinálni ilyent?


2010. ápr. 28. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

ne tedd rá a sütés elején a sajtot, mert megég


tehetsz bele darált húst is: fasírtnak megcsinálod, tejbe áztatott kenyérrel, hagymával, fűszerekkel


vagy

tejbe áztatott kenyér, csirkemáj, gomba (kicsit megdinsztelve), főtt tojás kis kockákban, hagyma, petrezselyem, só, bors, pirospaprika, nyers tojás, hogy összefogja

2010. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végülis az enyémet azt a zöldség szószt úgy képzeltem el, h összepárolnám pl: répa,paprika, hagyma..s akkor ez jönne rá a krumplira..nyamii

Jó ötlet a darált hús is...csak most nincs nagyon pénzem, hogy vegyek..

De tojásom van:D

Köszi a választ!

2010. ápr. 28. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! tegyél közé hagyományos tölteléket.pl. dinsztelt hagymára egy marék gomba, arra a megáztatott tojásos zsömlemassza, petrezselyemzöld, bors, majoranna.rétegezd a hússzeletek közé.mutatós lesz és finom.

üdv.

2010. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a meglévő zöldségeidet is megpárolhatod a zsömlés töltelékbe.
2010. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!