Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bababarát torta. Ajánlanál...

Bababarát torta. Ajánlanál ilyent?

Figyelt kérdés
Közeledik babám első születésnapja és a tortáját én szeretném megcsinálni. Viszont nem találok olyan receptet, amiben nincs tej és tojás. Köszönöm a segítséget!
2017. jan. 18. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
"Nóri mindenmentes " oldalát, hátha találsz valami jót. Sőt biztosan fogsz is találni.
2017. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos van tej, tojás allergiás a családban. Háziorvos javaslatára egyenlőre csak a tojás sárgáját vezettük be.
2017. jan. 18. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél valami mindenmentes lisztkeveréket pl szafi fit expressz, süss belőle lapokat, és pl avokádós kakaókrémmel töltsd meg
2017. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tothp ***** válasza:
83%
de cukor azért lesz benne, ugye? ez a torta nektek lesz, vagy a családi fotó kedvéért? hidd el, a gyerek tökéletesen örülni fog egy jól megmarkolható babapiskótának, amit aprólékosan szétcsócsálhat. Élvezeti értéke maximális.
2017. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak fent tojás mentes piskóta receptek. Végül nem olyat csináltam, mert bevezettem addig a tojást, és cukrot nem akartam hozzátenni. Úgy csináltam mint a sima piskótát, de cukor helyett leturmixolt barackot tettem bele (fagyasztottam le nyáron). De nálatok akkor ez nem működik, keress tojásmentes piskóta rceptet. Én vízben megfőztem a búzadarát és ahhoz is tettem sok barackot, hogy édes legyen, de azért ne túl folyós. Lehet úgy is, hogy túróhoz kevered hozzá a barackot. Banánnal is szokták ízesíteni a babáknak való dolgokat.
2017. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!