Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A hurka ízvilágát mivel...

A hurka ízvilágát mivel lehetne feldobni?

Figyelt kérdés
Hétvégén most sok helyen akciós a hurka (májas,véres,kolbi) így több félét is kipróbálok. Szóval egész hétvégén ezt fogjuk enni, de én mindíg csak csemegeubival és kenyérel eszem. Nem is zudom, hogyan lehet máshogyan. Mivel igazán finom a hurka? Hogy készítsem el?
2017. jan. 21. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Sült krumplit hozzá és mustárt, vagy tartár mártást.


Nagyon szeretem zöldbab, tök, karalábé főzelékkel is,


Vagy kibontod a bőréből, és a tölteléket rakott káposztában összesütve tejföllel, sajttal borítva.


De ha kibontod a bőréből és zöldséggel össze = rizi-bizinek.

2017. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mustárral, kenyérrel és valamilyen csalamádéval, nem kell tovább csicsázni :)
2017. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Párolt káposztával, hagymás törtkrumplival.
2017. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Lila hagymával is, finom borral kísérve.
2017. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Párolt lilakáposzta,(lehet fehér is dinsztelve ) vagy savanyúkáposzta, szintén dinsztelve ,nagyon finom köret a hurka mellé, ráadásul a savanykás köret sokat segít az emésztésben is.
2017. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Sütéskor kizsírozol vékonyan egy tepsit és az aljába karikára krumpit vágsz és arra rakod rá a hurkát, kolbászt egy kis vizet alá és sütőben sütve nagyon finom. Párolt káposzta mellé.
2017. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom kinek, és miért zavarta a szemét, hogy nem csak egy variációt írtam. A kérdező szerint egész héten hurkát-kolbászt fognak enni.


Az biztos, hogy totál kiakadnék, ha minden nap csak azt az egyféle verziót ehetném.


De aki lepontozott, annak csak hajrá, egye egész héten át minden nap ugyanazt!

2017. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi krumplipürével esszük, és savanyú káposztával, esetleg csalamádéval.
2017. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy esszük, hogy káposztát megmosok, utána a tepsi aljába teszem, majd krumplit megpucolok, gerezdekre vágok, elhelyezem a hurka, kolbász körül.
2017. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!