Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem egy rozsdamentes...

Vettem egy rozsdamentes habszifont ami 0,5 literes. Öntöttem bele 0,25 l tejszínt, tettem bele 2 kanál szőlőcukrot, majd jött a patron. Össze is ráztam vagy 5-ször, de nem elég kemyény a habom. Szerintetet miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
30-as tejszín?
2017. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen 30%-os
2017. jan. 21. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én jobb szeretem a magasabb zsírtartalmút, biztosabban áll össze habbá, szifon nélkül is. Ha meg fújni akarom vagy hosszabban tárolni, akkor a bolti habspray.
2017. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A bolti habspay soha többé nem kell
2017. jan. 21. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:

A boltiból csak az ipari méretű tart tovább, az átlag habok pillanatok alatt összezuhannak.


Nem fújat esetleg mellé a gázt?

Vagy nem volt meleg a tejszín?


Nem tudok másra gondolni.


Legközelebb hűtsd le teljesen, aztán mikor belerakod a cukrot, rázd össze jó sokáig, hogy feloldódjon.

És utána mikor csavarod bele a gázt, tartsd fejjel lefelé, hogy a gáz egyből végigjárja az egészet. És utána is rázd egy fél percig.

Úgy elvileg jónak kell lenni. Ha úgy se jó, akkor hazudik a tejszín forgalmazó, és nem 30-as.

(Tejjel van ilyen, úgyhogy már semmin nem csodálkoznék)

2017. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csavarj bele a mostaniba még egy patront, bőven elbírja, nem kell félni, úgy fejjel lefelé ahogy mondtam, és rázd fél percig. Muszáj jónak lennie.
2017. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi jó lett!
2017. jan. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!