Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lencsedozelekbe a rantast...

Lencsedozelekbe a rantast lehet pirospaprika nelkul csinalni? (Nincs itthon most, es erre zarva van minden) ez van.

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én például soha nem teszek bele pirospaprikát.Egyébként pedig bármit lehet,ne félj változtatni
2017. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor tehat nem gond?

Koszonom

2017. febr. 5. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen lehet, én sem teszek bele pirospaprikát, persze ez szokás, ízlés kérdése. Aki tesz bele, biztosan úgy is finom, csak esetleg más lesz színe.
2017. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem teszek bele. Igaz, rántást sem. Minek?
2017. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mar elkeszult...nem lett rossz,ki sit elsoztam,de kedves ferjemnek izlett:)
2017. febr. 5. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Látom már elkészültél vele, de azért leírom: én sem teszek soha a rántásba pirospaprikát, ha lencsét főzök. Igaz, azzal sem lehet rossz, egyszer kipróbálom :)
2017. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindent lehet.
2017. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Főzelékbe én sem szoktam törtpaprikát rakni, most ahogy végig gondoltam, egyetlen főzelékbe sem rakok.
2017. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Pedig nem árt némelyikbe egy hangyányit tenni, nem is az íze, mind inkább a színe miatt. Persze nem annyit, mint egy pörköltbe, csak nagyon mértékkel, hogy a főzelékek- főleg a zöldfőzelékek, borsó, kelkáposzta, de még a krumplifőzelék is kapjon egy halovány rózsa színt.Aki a lencsébe is tesz, semmi gond vele, ez a rántás és paprika kérdés tényleg szokás és ízlés dolga.A lencsét paprika nélkül készítem, de egy jó tarkakbabfőzeléket füstölt hússal, paprikás rántással rántok be.
2017. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Persze, a színe miatt.

Megtörtént eset: sógornőm a paradicsom mártást engedte fel törtpaprikás rántással. Megkérdeztem tőle, miért kell a paprika? Hát a színe miatt!!! mondta, és úgy nézett rám, mint aki azt kérdezi, hogy is lehet ilyen hülyeséget kérdezni! :)))

2017. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!