Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fogyozok! Mit esztek vacsorara...

Fogyozok! Mit esztek vacsorara? Tudnatok tippeket irni?

Figyelt kérdés
Lehetoleg amit konnyu elkesziteni mint a tukortojas,csirkemellsonka abonettel,sult csirkemell zoldseggel.elore is koszi:)
2017. febr. 21. 23:01
 1/6 DJLance válasza:
0%
Ne vacsorázz! Nekem is bevált.
2017. febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont ezeket lehet amit irtal..vagy igyal egy feherjeturmixot.
2017. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
6 óra után ne egyél.Ez apám főnökének is bevált.
2017. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tojás,hal,csirke bármilyen formában.

Ha valami könnyebbre vágysz akkor túró (ezt is százféle képpen el lehet készíteni) natúr joghurt egy kis bogyós gyümölccsel,fehérjepor

2017. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Piritott toast kenyer, vagy abonett egy tukortojas , es vegyes salata hozza. Igazabol kenyer vagy az abonett onmagaban nem lenne eleg nekem pl, ezert eszek a rantotta meg amelle egy talka salatat, a rost az eltelit. :) ha csak zoldseget-gyumolcsot eszel az is jo, viszont reggelid legyen kiadosabb :)
2017. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit, mert nem fér bele, de nem is kell. De a legtöbbeknek kell vacsorázni, régebben én is tettem, mert szükségem volt rá (nem is fogytam évekig), de változik az ember. A legtöbb ember természetesen vacsora mellett is simán lefogy, nálam speckó körülmények vannak.


Nos, valami tojásételt szoktam, pl. töltött tojás, rántotta, miegymás. Ha épp van maradék zöldségétel, akkor akár azt is. Van egy tojáslepényem több fehérjével, szezámliszttel, rosttal, azt megrakom sajttal vagy ma pl. sült hagymás padlizsánnal (csak én ebédre fogom enni) :) Általában nem bírom, ha több a fehérje, de ez egész jó.


Szeretem a sütiket is s ha vacsorám is van, célszerű arra időzíteni, hogy ne húzza el a napot (az édesség sokunknál édességet kíván maga után. vacsora végén már elég jóllakott vagyok s úgysem eszem tovább), ugyanez a többi édességgel. Emberfüggő, hogy kinek milyen és mennyi fér bele, az enyéim erősen fehérjedúsak, más nem férne bele, mert mennyiségben eszem őket. Jelenleg pedig szinte sehogy, már nincs szükségem rájuk. Max. a konjaclisztes csokipudingomat alkalmazom, amiben alig van kalória, mégis jó... Az segít néha.


Nálad viszont kérdés, milyen a többi étkezésed, hisz a napi összbevitelnek kell megfelelőnek lennie. S ha éhes maradsz, az sem jó. Egyénre kell szabni. S persze diétafüggők is a lehetőségeid. Szóval ami nekem ideális, az lehet, hogy neked pocsék.

2017. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!