Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudok házi reszelt...

Hogy tudok házi reszelt sajtot csinálni?

Figyelt kérdés
Megvettem a nagy tömb sajtot és rájöttem, hogy nekem reszelt kéne.Láttam a boltban reszeltet,de nagyon drága.Hogy tudok házilag a tömb sajtból reszeltet csinálni?

2017. febr. 25. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Rossz a kategória. Ugye a humor kategóriába akartad írni?
2017. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Sajtreszelővel le kell reszelni.

Amúgy én még nem is láttam boltban reszelt sajtot. 😂

2017. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én azt hittem, engem már nem érhet meglepetés... SAJTRESZELŐ B+!!!
2017. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
2017. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, mint reszelt sajtot tömbösíteni.
2017. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs reszelőd,vagy sokat kell reszelned és fárasztónak találod,aprítógépben is apríthatod
2017. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nemcso ***** válasza:
78%
Előveszel egy kést. A tömb sajtodat szeletekre, majd kétujjnyi széles csíkokra vágod. Ezeket négyesével egymásra teszed és mint anyukád szokta, felmetéled cérnametélt méretűre. Sok sikert ! 😉
2017. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered a reszelőt ? Ne a szerszámosládában keresd, hanem a konyhában. Van lapos, vagy négyszögletes (nekem is ilyen van )... stb kislyuk, nagylyuk... választhatsz:)
2017. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajtreszelön lereszeled vagy ha van olyan géped ami apritani,és reszelni is tud akkor az is megcsinálja neked .

De bocsi te gyerek vagy felnőt vagy ? mert ilyen buta kérdést még viccnek is rossz.

2017. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Máskor a nagy tömb helyett, vegyél pl nagy zacskó reszeltsajtot pl a metróban.Bár nem tudom , hogy egy háztartásban mit kezdenél kb 2-3 kilónyi reszeltsajttal.

Ahhoz ott a minden háztartásban fellelhető egyszerű reszelő.

De láttam már kisebb kiszerelésben is reszeltsajtot- igaz az Parmezán volt- de az más kategória, szinte fűszerként használjuk, olyan kevés kell belőle, hogy mégis ízletes legyen a vele készült étel.

2017. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!