Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan receptes oldal,...

Van olyan receptes oldal, ahol átállítható, hogy hány személyre vagy milyen mennyiséget akarok az adott recept alapján készíteni?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen oldal ( a nevét nem írom ki, mert nem tudom, szabad-e ), de átalakult és azóta nem látom, hogy lenne ilyen funkciója. Volt egy kis rubrika, ahova be volt írva az alap mennyiség, mondjuk 4 fő, és azt át lehetett állítani, hogy én mondjuk 6 főre szeretném.
2017. márc. 28. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen, a matematika, a számolás már kiment a divatból a digitális világban.
2017. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
húúúúúú de nehéz, 1,5 felszorozni...
2017. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés? Nem. Ha a kérdésre nem tudtok érdemben válaszolni, akkor minek irkáltok. Szörnyű, hogy normálisan nem lehet megválaszolni egy kérdést, egyből a beszólás folyik egyesekből, némelyeknél ez annyira alap viselkedés, hogy lassan már nem kérdezhet az ember semmit, mert biztos, hogy mindenre lesz egy beszólás, mindenben meg lehet találni azt, hogy mibe kössünk bele. Ha valaki nem a kérdésre válaszol, nem tud érdemben segíteni, akkor minek ír, ettől most szebb lesz a napotok, jobb a kedvetek, hogy szurkálódtatok egy jót?
2017. márc. 28. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiírhattad volna, az apróséfre gondolsz. Én is utálom, hogy épp ez szűnt meg az újítással...
2017. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam.
2017. márc. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!