Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit vinnétek útravalónak...

Ti mit vinnétek útravalónak 12 órás autóútra? Nem lehet benne cukor.

Figyelt kérdés

Nem nagyon fogunk megállni, és nagyon nincs ötletem. 2 szendvicsnél többet nem tudok lenyomni, annyira megutáltam már a sok utazás miatt. Valami sós táskára gondoltam, mint az empanadas, ami esetleg hidegen is jó, ha előző nap elkészítem.

Minden ötletnek örülök.



2017. ápr. 7. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Sajtos pogácsa?

Esetleg egy vegyes saláta, kis kukoricával, hagymával megbolondítva. Nincs olyan meleg, több órát kibír.

Vinnék rostos üdítőket is, ha nem vagy nagyon éhes, az is elég tud lenni. (Nem mindegy, hogy van-e mosdó útközben.)

Főtt tojás?

Azért arra is készülj, hogy sok sós után egy kis édes is jól fog esni. ;) Pár szem keksz nem fog ártani.

2017. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Fasírt.
2017. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mások is utaznak velem, nem lehet túl erős szagú a dolog. Pl a hagyma és a fasírt

Cukrot böjtölök, a rostos gyümölcslé sem játszik, tudom, jól esne hozzá valami édes, de már húsvétig kibírom :D

2017. ápr. 7. 17:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm
2017. ápr. 7. 17:03
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Bundás virsli, akár hájas-leveles tésztában sütve, akár "japán palacsinta tészta" bundába forgatva, serpenyőben sütve???


[link]


Ha kéred a japán palacsinta-receptet, írom!

2017. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Kávét előtte nem innék, nemtudom ki hogy van vele, de nekem utána legalább 3* pisilnem kell fél óra alatt.

Pogácsa, sajtos rúd, croisant, mogyorót szoktam még majszolgatni ilyenkor. Alma vagy bármilyen gyümölcs. Rántott húsos szendvics zöldségekkel. Sajtos tallér. Én ezeket vinném.

2017. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Hova utaztok?


Vigyel zoldseget es gyumolcsot

2017. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

En sajtos rudacskakat keszitenek, azoknak kifejezetten jot tesz, ha allnak egy ejszakat es nagyon finom ragcsalnivalok. :)

Ha nincs kedved sutni-fozni, akkor pedig diakcsemege, sajtos taller, sos perec, ropi, popcorn, alma.

2017. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket.

Ez alkalommal elég demotivate vagyok, ezért mégis szendvicset viszek. Plusz almát, gyümölcssalátát, Smoothie -t és kesudiót.

2017. ápr. 7. 22:31
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Alma, gyümölcs, zsömle mind cukros (szénhidrát cukorrá alakul)
2017. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!