Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha 90 percet fozok kuktaban a...

Ha 90 percet fozok kuktaban a csaszar szalonnat akkor at fo rendesen?

Figyelt kérdés
A bore puha lett es amit latok hus az is. Abalt(kovesztett) szalonat csinaltam.
2017. aug. 8. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Abálni 100 °C alatt kell.

Kuktában meg pont hogy adtál neki 110-120 °C-ot.

Minden lett az, csak abált szalonna nem.

2017. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abált szalonnát toka szalonnából szoktam készíteni. Ha át tudod szúrni és könnyen beleszaladt a villa akkor biztosan jól megfőtt. Még forrón kell rákenni a sóval eldörzsölt fokhagymát és megszórni pirospaprikával.
2017. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# koszomom :D ezt adta a hentes hozza.. Gondoltam hat o a szakember :D at tudtam szurni konnyen meg fokhagymas sos vizben foztem utana szortam le pirospaprikaval.


22 eves vagyok most probalkoztam elosszor vele :D koszonom a valaszokat :)

2017. aug. 9. 09:57
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] ezt a receptet hasznaltam hozza
2017. aug. 9. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A recept tökéletes.

Mi szeretjük, ha rendesen fokhagymás, ezért én a megtisztított gerezdeket felkarikázom, megszórom kevés sóval és a kés lapjával eldörzsölöm. Az így kapott krémmel kenem meg a szalonnát és megszórom fűszerpaprikával.

2017. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma megkostoltam, finom fokhagymas ize lett, bar nem olyan mint anya vagy mama szokott csinalni de finom lett :)
2017. aug. 10. 10:30
 7/7 gungasam ***** válasza:
Nem éri meg a fokhagymát a főzővízben elpocsékolni, hanem a pirospaprikával kell jól összetörni!! Ezt a fokhagymás, paprikás masszát kell a szalonnára kenni még melegében. Azután a szalonnát jószorosan becsomagolni zsugorfóliába vagy akár nejlonzacskóba rakva (kiszívni a levegőt belőle) mehet a fagyasztóba egy félnapra.
2021. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!