Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire egészséges és diétás...

Mennyire egészséges és diétás a sült krumpli?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallottam, hogy a sültkrumpli az olajban sütés miatt olyan hízlallóak és egészségtelenek.

De mi van akkor ha nem olajban sütjük ki?


[link]


Egy ilyen levegővel sütő sütőt vett az egyik ismerősöm. ( ugyan ezt vettük, de csak 15 ezer volt nem 30.... furcsa)

Magyarul a ebbe a sütőbe nem kell olajat rakni és úgy megcsinálja ropogósra a krumplit.



2017. szept. 2. 23:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Én sem tudom elképzelni, mi a gond a szénhidráttal s keményítővel. NEM mindenki tud zsíron élni, a csudába is. Valamiből kell energia, a fehérje nagyon keveset ad.

A családom zsírosan eszik, de rengeteg keményítő is fogy, így is alig szedi össze a szükséges energiát a vékonyka párom :D

Ha 1500 kcalt akarok bevinni kevés szénhidráttal, már az minimum 65% zsír. Képzeljük el, hogy edzek és 3000 kell (ez még nem is túl magas érték). Érdekes étrend lenne, amit kevesen élveznének, egyesek pedig konkrétan rosszul lennének mellette.

2017. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet benne sütni zsiradék nélkül is ropogósra, de egy nagyon kevés minőségi olajat ráspricnizni nem árt, mert az élvezeti értékén, magyarul az ízén sokat dob.
2017. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!