Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Natúr joghurt gyümölccsel?

Natusa kérdése:

Natúr joghurt gyümölccsel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Diétázom, bár most 20 kilógramm leadása után szeretném pihentetni a zsírégetést addig, amíg nem lesz lehetőségem konditerembe menni és tervezett étrend szerint táplálkozni(most is egészségesen táplálkozom mint eddig és esténként edzek is). Szeretnék csinálni egy Natúr joghurttal összekevert gyümölcsös "fagyit/joghurtot) némi cukormentes kakaóporral. Ez nagyon betenne a táplálkozásomnak, vagy néha belefér? Sosem szoktam ilyet enni, kb 1 hónapig semmi cukrot nem is eszek, a minap cukor és laktózmentes fagyit ettem, eléggé lelkiismeret furdalásom volt utána :D

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. szept. 8. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Néha cukrot is kell enni, arra is szüksége van a szervezetednek. Amúgy natur joghurt és gyümölcs keverékébe nem kell kakaópor, inkább tegyél bele egy kis mézet.
2017. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néha kell, csak nem kell túlzásba vinni :D Ezért inkább nem is ettem semmi cukrot. A mézes módszert kipróbálom! Köszönöm szépen a választ! :)
2017. szept. 8. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Cukorra semmi szüksége a szervezetnek, de persze gond nem lesz belőle.

Én ma 8 palacsintát ebédeltem, remek szálkásító nap lesz ez (már kalóriát nézve, összetétele se vészes, de mindennap azért nem lenne a legjobb), szóval nem értem, min aggódsz. A joghurt kvázi víz, a gyümölcs sok víz, valamennyi cukor (gyümölcsfajta s mennyiség kérdése), a kakaópor jó cucc. Mit tud ez elrontani...?

Jó fagyi ugyan nem lesz belőle, ahhoz sok zsír kell, de ha ízlik, egészségedre :)


Mi a csudát ehetsz, hogy neked ez a kilengés?

2017. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Mármint bevitt cukorra nincs szüksége, glükóz nélkül nem tud létezni, az tény, ahogy az is, hogy a szénhidrát nem esszenciális tápanyag.
2017. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :D Hát igen, a palacsinta nem lenne a legjobb minden nap. :D Egyébként általában hajdinát eszem, néha teljes kiőrlésű tésztát, csirkemellet, zöldségeket. :D
2017. szept. 8. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

A natúrjoghurt gyümölccsel tökéletes,akár cukor nélkül is.

kakaót nem ajánlom, mert nagyon nem passzol a kétféle savanykás ízhez.

Ha kásásra fagyasztod, tényleg olyan, mint egy finom gyümölcsfagyi.

Lelkiismeretfurdalásod pedig soha ne legyen,ha néha "elferdülsz" a fogyós iránytól, mert rossz irányba visz, vagyis szorongássá, stresszé alakulhat az önvád.

2017. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ja, végülis nem egy gyorséttermi menűt nyomok be. :D Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. szept. 8. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
wtf
2017. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező beteg :)
2017. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!