Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zepter edénykészlettel másképp...

Zepter edénykészlettel másképp lehet főzni? Pl. olaj nélkül? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy hamarabb megfől benne a kaja de állati nehéz maga az edény már üresen is nemhogy még tele kajával. Annyira nem jó mint amennyibe kerül
2008. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Sokkal finomabb az étel, van ize. Ami a többi lábasban kifő pl. a zöldségből az itt megmarad. Energiatakarékos és szép is. Nehéz de legalább tuti nemesacélból van.

Soha nem ragad bele az étel, kevesebb olaj és füszer kell.

Csak ajánlani tudom.

2008. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Azért én a gyorsfőzőedényről másképp vélekedek. Egy rakás "kaki". A rizs, a krumpli ugyanúgy leég benne, még bőséges víz esetén is, a bab nagyon sokára készül el. Egy sima kukta sokkal jobb.

Főzni tudni kell :) Ha Zepterben főzöl, ha nem, javarészt a háziasszonyon múlik, hogy milyen lesz az étel, nem az edényen!

2008. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen típusú edényeket kapsz olcsóbban is.

főzni biztosan élmény benne de tényleg tudni kell.

2008. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
23%

Én a Zepternél dolgozok és garantálhatom neked, hogy a Zepter edények forradalminak számítanak!


Egy példa, amit eladások során szoktunk bemutatni és rendkívül meg szoktak lepődni a vendégek!


Pl.: A rizseshús elkészítése 8 perc alatt sertéshúsból!

Azt hiszem ez nem igényel magyarázatot, és aki nem hiszi el az bátran menjen el egy alig 50perces előadásra (A MEGLEPŐDÉS GARANTÁLT)!!!


A másik! Rántotthúst szoktunk készíteni az új Zepter serpenyőkben! Egy teáskanálnyi olajban és fele annyi idő alatt mint azt általában tesszük!


Az meg, hogy ilyenekt hallunk, hogy igy leégett a rísz, úgy leégett a krumpli....Hát ELNÉZÉST!!!

De egy valamit ezek a kíváló minőségű drága edények sem tudnak: MESTERSZAKÁCSOT senkiből nem tudnak faragni!


Nem beszélve, hogy hány olyan cég van, aki a termékeire örök garanciát vállal???


köszi

2009. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
12%

Kedves háziasszony!

Megszeretném kérdezni,hogy megmutatták a gyorsfőző technikáit? Kapott hozzá szakácskönyvet? Netán el is olvasta? Csak a barna rizs főzésénél teszzük az edényre a cyncro cklicet!!! Vagy netán Ön nem így csinálta? A burgonyát a jelzőpálca kijövetelétől mennyi ideig hagyta takarékon vagy a legkisebb hőforráson? Biztos 2 percet?!!! A babot beáztatta elötte 15 percig meleg vízbe? Az aluminium kuktára gondol? vagy netán arra amit kg-ként 1200Ft-ért árulnak? Főzött Ön már igazán ebbe a gyorsfőzöedényben úgy ahogyan kell? Azért kérdezem,mert nem értem a "kakis" idézetét. Nézze nekem ez a háztartásomból kisem maradhatna. rakott ételeket egytál ételeket húsos leveseket,milánóit, bolonyait pörkölteket főzök benne max 15-20 perc alatt. A kocsonyám is 50 perc, a zöldség levesem 2 perc ameddig hőforrás alatt van. Mi ebben a "kaki"? Önnek az ideje, a családja, a hobbija, a szerettei nem érnek ennyi időt? A zománcos edényében mennyiideig főzi a babot? a burgonyát és nem beszélve az ízekről,vitaminoktór!! A rizst eddig is kuktába főzte? Ezekszerint igen. Nos én mint szakácsnő nem ennék abból a kuktás rizséből az biztos!! Gondolt Ön arra mielőtt ezt leírta,hogy nem az edény a hibás?? Vagy ez az egója miatt eszébe sem jutott? Hiszen Ön még nem ismeri önmagát,azért keresi másban a hibákat. Végül is ezt a legkönyebb. Ha átmegy a zebrán és jön egy autó akkor is fogadjunk az autós lesz a hibás? Pedig a zebra csak egy átkelőhely és nincs előtte behajtani tilos!! Hiszen ugye az autó könyebben megáll mint egy gyalogos? Amit Ön írt ebből teljesen ezt a következtetést lehet leszűrni, és nem az odaégettet rizst vagy stbt. Azt kérdezem mi éget még oda? tanácsolom Önnek,hogy vegye fel a kapcsolatot a kereskedőével vagy menjen el egy főzési tanácsadásra ahol biztosan segítenek önnek még mielőtt bármit is le "kakizna" " A jó pap is holtig tanúl!"

2009. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
59%

Én nemrég keztem el Zepter edényt vásárolni. Először csak egyet, a kíváncsiság kedvéért, a napokban bővítettem a készletemet még 2 edénnyel. A benne főzött ételek sokkal ízletesebbek és hamarabb elkészülnek - igaz az edények ára igen borsos. Én mindig részletre vásárolok, egyszerre kiadni 100 ezreket nagyon sok, de ha részletekben fizeted ki mondjuk havi 6.000 Ft - azt a pénzt elköltöd másra (pl.: felesleges ruha vásárlásra, vagy parfüm) "kifolyik a kezed közül" - így meg egy örök értékű edényed marad, ami még élsz edény lesz és nem megy tönkre, és a 12 - 18 havi részletre vásárolsz max 10-15.000 Ft kell többet visszafizetned, ami azért nem egy olyan hatalmas nagy összeg.

A Zepternél az a probléma, hogy az bemutatót tartó "ügynökök" nem tájékoztatják kellő képen a vásárló háziasszonyt, hogy hogy is kéne főzni ebben az edényben - ebből adódik, hogy sokan hiába vásárolják meg mégsem tudják használni – nem tudják kihasználni, hogy a főzési idő a felére csökkenthető … stb..

Azt hiszem nekem nagy szerencsém volt - az eladó hölgy egy tündér, receptekkel látott el minden vásárlót és a telefonszámát mellékelve elmondta, ha főzés közbe bármi kérdésünk lenne nyugodtan hívjuk!

2010. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

@A válasz megírásának időpontja: 2009-06-22 23:45


Szerintem ehhez nincs mit hozzáfűzni. Egy edénytől, amely százezrekbe kerül, még azt is elvárom, hogy meghámozza a krumplit.

Ez kb. olyan, mint a csodamódszer a lefogyáshoz. Vedd meg a csodabogyószert, egyél napi x kalóriát és sportolj :) De ha a csodabogyószert kihagyod, és napi x kalóriát eszel és sportolsz, pontosan ugyanúgy le lehet fogyni... ;)

Ha valaki be tudja nekem bizonyítani, hogy egy Zepter-edény megvásárlásával nem értelmetlen piramis-szinten lévő emberek zsebeit tömöm, és a 60%-a legalább nem jutalékra megy el, akkor szíves-örömest vásárlási ajánlatot teszek fél millió forint értékben Zepter-edényre. Készpénzes fizetéssel.


Úgy gondolom kedves Zepteres, hogy ez egy elég kecsegtető ajánlat. Számolja ki gyorsan, hogy ebből mennyi is lenne az Ön jutaléka... :)

2010. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom hogy kések a válasszal, de most értem ide. :)


Nem vagyok Zepteres. Nem védek, nem támadok senkit.

Csak kérdezek.

Milyen jogon turkálsz mások zsebében?

Ha nem akarsz Zepter edény vásárolni, akkor ne vásárolj.

2015. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hátha másoknak még hasznos lesz. A férjem még legénykorában bevásárolt Zepter edényekből. Szeretem őket használni, mert bizonyos dolgokban nagyon jók. Viszont ár-érték arányuk rossz. Annyira nem jó, amennyire drága. A Zepter értékesítőknek meg üzenem, hogy pont ezért a stílusért kerülöm őket nagy ívben, amit itt is produkáltak. Messziről sír róluk a lehúzás, erőszakosak, ha nem vagy könnyen kapható vagy kritikát mondasz, mindjárt alpári hangot ütnek meg. Ecettel nem lehet legyet fogni.
2015. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!